Глянець / Фішки / Колишній колега Меган Маркл з "Форс-мажорів" розповів, чому він з нею не спілкується

20:00, 08.10.2020

 друкувати

закрити
21_emmaroberts1i.jpg (29.85 Kb)

Патрік Джей Адамс і Меган Маркл разом знялися в серіалі "Форс-мажори". Там вони зіграли закохану пару, яка в підсумку зв'язала себе узами шлюбу. За час зйомок Патрік і Меган подружилися, і їх спілкування вийшло за межі знімального майданчика - так, актор був в числі гостей на весіллі своєї колеги і принца Гаррі. Однак зараз вони не спілкуються. Як зізнався 39-річний Адамс, зателефонувати Меган йому заважає простий страх.

"Чесно кажучи, я боюся. Я не сумніваюся, що в будь-який момент міг би взяти трубку і зателефонувати їй, але не знаю, що б я сказав", - зізнався він в інтерв'ю Radio Times.

Він додав, що, після того, як у Меган і Гаррі народився син Арчі, а у нього з дружиною народилася дочка, вони з герцогинею Сассекською підтримували зв'язок.

"Після того, як народилися наші діти, ми відправили один одному кілька повідомлень і подарунків, але я думаю, що трохи наляканий. Я думаю, це просто страх. Напевно, мене лякає сама думка про те, щоб пробитися крізь які б то не було стіни і почати цю розмову", - сказав актор.

Він також додав, що йому важко бачити, як Меган постійно знаходиться під пильною увагою ЗМІ:

"Знаючи, що у Меган на серці і якою милосердною вона може бути, важко на це дивитися, так як ти хочеш, щоб твоїх друзів залишили в спокої, і вони могли будувати своє особисте життя", - сказав він.

Опубліковано 20:00, 08.10.2020, в журналі Глянець
Постiйна адреса статтi: http://glianec.com/fishka/36323kolishnii-kolega-megan-markl-z-fors-mazhoriv-rozpoviv-chomu-vin-z-neyu-ne-spilkuetsya.html

 друкувати

закрити