Глянець / Фішки / Віталій Козловський став викладачем в університеті (ФОТО)

00:55, 19.09.2020

 друкувати

закрити
Якщо ти - фанат Козловського, тобі - у Київську естрадно-циркову академію!

2602_7ug4px0brfk.jpg (56.95 Kb)

Віталій Козловський відтепер найзірковіший викладач у країні! Артист буде готувати собі конкурентів — майбутніх співаків.

"Чому б і ні?! Мені є чим поділитися зі студентами, тому що артист — це не тільки знання нотної грамоти і гарний технічний спів — це значно більше! Я зможу брати з собою студентів і на гастролі, і на концерти", - розповідає Козловський.

На першу пару Віталій Віталійович, як тепер до нього звертаються студенти, запізнився на 20 хвилин. Співак прийшов вбраний досить демократично: у джинсах та футболці. Щоправда, зверху усе ж таки одягнув піджак. А студенти вже чекали на нього під академією з камерами напоготові. Це був справжній аншлаг! А через суворі карантинні правила студентів до аудиторії запускали у дві черги.

Який же викладач вийде з зірки українського шоу-бізнесу? Сам артист каже, що не збирається перетворюватися на типового суворого лектора. Але й за красиві очі гарні оцінки ставити не буде.

"Я не хочу бути добрим або злим. Я розумію, що сцена зі мною ніколи не бавилася в аванси. Вона завжди була зі мною жорстокою! Не треба давати студентам якихось авансів, бо на сцені такого не буде", - зазначає артист.

Опубліковано 00:55, 19.09.2020, в журналі Глянець
Постiйна адреса статтi: http://glianec.com/fishka/36119vitalii-kozlovskii-stav-vikladachem-v-universiteti-foto.html

 друкувати

закрити