Глянець / Фішки / Чому Кейт Міддлтон після пологів боялася виходити на публіку?

07:30, 16.09.2020

 друкувати

закрити
38-річна герцогиня Кембриджська - мати трьох дітей: принца Джорджа, принцеси Шарлотти і маленького Луї. За словами королівського експерта Вікторії Арбітер, найбільше запам'яталась для герцогині перша вагітність. Саме тоді у дружини принца Вільяма було найбільше приводів для хвилювання.

32_divchina_pitta.jpg (33.95 Kb)

За словами Арбітер, герцогині Кембриджській довелося відмовитися від початкового плану пологів. Так, Кейт хотіла, щоб Джордж народився в Беркширі. Однак виявилося, що обрана лікарня не підходить для появи на світ королівського спадкоємця. В її стінах ніхто не гарантував би безпеку Кейт і її майбутнього малюка, а тому Міддлтон довелося піти на поступки.

«Останні тижні вагітності Кейт провела в Баклбері, де їй допомагали батьки. Вона хотіла народити в лікарні Беркширу, де свого часу народжувала її мати. Але в цій установі їй не могли забезпечити належну охорону. Крім того, інші породіллі могли почати хвилюватися через присутність герцогині. Тільки в Лондоні можна було уникнути проблем», - цитує слова Вікторії Marie Claire.

За традицією, спадкоємці престолу, починаючи з Вільяма і Гаррі, з'являлися на світ в лікарні Святої Мері в Лондоні. Саме там народився і первісток Кейт, хоча вона була і не дуже задоволена цією обставиною.

Після пологів герцогиня боялася вийти на публіку, вважаючи, що ще не повернулася в форму.

«Вони з Вільямом репетирували, як будуть виходити з лікарні Святої Марії з Джорджем», - поділилася цікавим фактом Вікторія.

Опубліковано 07:30, 16.09.2020, в журналі Глянець
Постiйна адреса статтi: http://glianec.com/fishka/36091chomu-keit-middlton-pislya-pologiv-boyalasya-vihoditi-na-publiku.html

 друкувати

закрити