Глянець / Фішки / Вплив Меган Маркл на принца Гаррі визнав королівський експерт

00:05, 22.06.2019

 друкувати

закрити
Королівські експерти вважають, що принц Гаррі сильно змінився після весілля.

4714_0.jpg (63.81 Kb)

Письменник і королівський біограф Ребел Прінс поспілкувався з журналістами на шоу Good Morning Britain. Однією з обговорюваних тем стала королівська сім'я, а саме герцоги Сассекські. Герой передачі зазначив, що Гаррі після весілля ніби став іншим.

«Гаррі прислухається до думки Меган. Ніхто не сперечається, що у них справжня любов, але в той же час треба розуміти, що він одружився на амбітній жінці, яка намагалася побудувати кар'єру в Голлівуді», - розповів Прінс.

Він упевнений, що Меган тепер будує «акторську» кар'єру в Британії.

«Переїхавши до Лондона, Меган не залишила своїх амбіцій. Тепер вона будує кар'єру тут. Всі домисли, які постійно з'являються про їх пару - наприклад, про народження Арчі, переїзд в Африку і так далі - все це справа рук піар-служби герцогів», - доповнив письменник, посилаючись на свої перевірені джерела.

Насторожено до Меган відносяться і в королівській родині. Наприклад, принц Філіп свого часу радив Гаррі не одружуватися на Маркл.

Опубліковано 00:05, 22.06.2019, в журналі Глянець
Постiйна адреса статтi: http://glianec.com/fishka/31274vpliv-megan-markl-na-princa-garri-viznav-korolivskii-ekspert.html

 друкувати

закрити