Глянець / Фішки / Популярний колись Стас Шурінс повертається в Україну

07:20, 15.05.2019

 друкувати

закрити
Про переможця "Фабрики зірок" Стаса Шурінса вже давно нічого не було чути. Нагадаємо, він родом із Латвії, куди й повернувся після того, як одружився.

Схоже, співак після творчої паузи повернувся на українську сцену. Зробити він це вирішив з мотиваційним треком, який присвятив усім паралімпійцям, а також людям, які щодня стикаються з життєвими труднощами і вчаться з ними боротися.

«Ця пісня для мене особлива, - зізнається артист. - Вона життєстверджуюча, вона про те, що необхідно боротися за свої мрії, ідеї, за життя в цілому. Я сподіваюся, що пісня сподобається слухачеві, за яким я дуже скучив».

Як виявилося, співак жив не в Латвії, а в Німеччині:

«Ці кілька років в Німеччині я займався підготовкою нового альбому, а заодно облаштовував свій побут. Я робив ремонт, оформляв сад, обживався після переїзду, адаптувався до іншого менталітету. Писав пісні іншим артистам, щоб забезпечити свою сім'ю. Також моїй дружині була потрібна тривала реабілітація через серйозні проблеми зі здоров'ям, власне, це теж послужило причиною моєї творчої паузи, так як в той період було зовсім не до музики. Зараз я готовий до повернення, я скучив за Україною, за своїм слухачем, тому буду радий, якщо ми знову будемо частіше зустрічатися на концертах».

[media width="505" height="350"]https://www.youtube.com/watch?v=LuRGMCHKa64[/media]

Опубліковано 07:20, 15.05.2019, в журналі Глянець
Постiйна адреса статтi: http://glianec.com/fishka/30868populyarnii-kolis-stas-shurins-povertaetsya-v-ukrainu.html

 друкувати

закрити