Глянець / Фішки / Город і відсутність прислуги: Як життя Меган відрізняється від Кейт Міддлтон?

00:50, 15.04.2019

 друкувати

закрити
Тиждень тому Меган Маркл і принц Гаррі остаточно перебралися з Кенсінгтона в свій котедж Фрогмор. Сім'я готується до появи малюка і займається останніми приготуваннями. Днями стало відомо, що герцог і герцогиня повністю переглянули свій спосіб життя, який тепер буде відрізнятися від розпорядків Кейт Міддлтон і принца Вільяма.

9309_526x703_0xac120002_155128131538550192.jpeg (64.95 Kb)

Виявляється, Меган Маркл вирішила повністю демократизувати життя в котеджі Фрогмор. Проживши півтора року в стінах Кенсінгтона і втомившись від палацових протоколів, уваги прислуги і строгих регламентів, герцогиня вирішила спростити розпорядки в своєму новому житлі. Принц і його дружина повністю відмовилися від обслуговуючого персоналу, залишивши лише охорону. Згідно з офіційними даними, Меган не має наміру користуватися послугами шеф-кухарів і помічників по господарству, повністю взявши на себе всі домашні справи. Маркл розраховує на свою маму Дорію, яка прилітає в найближчим часом в Лондон.

На відміну від Кейт Міддлтон, яка зобов'язана проживати в Кенсінгтоні і дотримуватися протоколу, Меган повністю визволяй себе від регламентів і налаштована на просту сільську життя. Герцогиня - велика любителька органічних продуктів, а тепер, ставши володаркою невеликого заміського маєтку, попросила обладнати для себе великий город для вирощування овочів, трав, ягід і фруктів. Відзначимо, що каліфорнійська актриса налаштована все літо харчуватися руколою і базиліком з власного саду, а також заварювати м'яту, вирощену на задньому дворі.

Опубліковано 00:50, 15.04.2019, в журналі Глянець
Постiйна адреса статтi: http://glianec.com/fishka/30546gorod-i-vidsutnist-prislugi-yak-zhittya-megan-vidriznyaetsya-vid-keit-middlton.html

 друкувати

закрити