Глянець / Фішки / Мені не 80: Ольга Сумська про свій вік і забобони

06:05, 11.03.2019

 друкувати

закрити
Нещодавно Ольга Сумська дала відверте інтерв’ю для Радіо НВ.

8510_447994696703babcbf8f42f56531f6.png (759.9 Kb)

Про вік і легендарність

З роками ми тільки молодшаємо. (Сміється.) Поряд із моїм ім’ям часто ставлять епітет «легендарна». У ньому стільки апломбу і зайвого віку! Іноді мені ще говорять комплімент: «Ольга, як же ви гарно збереглися!». На що я завжди відповідаю: «Люди добрі, мені не 80, щоб зберігатися!»

Про забобони

Якщо сценарій падає на підлогу – я на нього завжди сідаю. І останній знімальний день я називаю крайнім. (Сміється.) Це вже якісь негласні закони.

Про зіркову хворобу

Інтуїтивно я схиляюсь до того, що в першу чергу мені не потрібна корона на голові. Але іноді я можу «дати зірку». Тим більше, я часто граю таких героїнь в кіно. Зазвичай вони стервозні і холодні. Режисери дійсно бачать мене у ролі стерво. Можливо так повелося після серіалу Гречанка (FILM.UA, 2015). Бо образ Софії Миколаївни Середи був дійсно жорсткий. Яких тільки повідомлень я після його виходу на екрани не отримувала! А мені цікаво грати негативні ролі, бо там є за що ухопитися. Не просто втілити такий характер. А ось позитивні образи грати нудно. І як говорив мій тато: «Завжди шукай у таких ролях позитивні риси, на них зможеш спертися». Взагалі-то я обожнюю характерні ролі. Так, у Кварталі 95 я одного разу зіграла маму Володимира Зеленського. «Я была ну такая - из Кривого Рога. (Імітує говор. – Прим. ред.) Ну, что ты, мой золотой! Ну, дай я тебя «поцьомаю»! Ты мое солнышко!». Репетицій не було. Для ролі я знайшла якусь перуку, окуляри, попросила дати мені домашній халат. Так… думаю, чогось не вистачає… і взяла на сцену свою собачку Джесіку, вона теж акторка, не гірша за нас.

Опубліковано 06:05, 11.03.2019, в журналі Глянець
Постiйна адреса статтi: http://glianec.com/fishka/30166meni-ne-80-olga-sumska-pro-svii-vik-i-zaboboni.html

 друкувати

закрити