Глянець / Фішки / Яким подарунком вразити кохану?

22:02, 28.07.2018

 друкувати

закрити
Сьогодні, у двадцять першому столітті, вже нікого не здивувати фарфоровою фігуркою чи фарфоровим посудом. Та й людей, які цінують такого роду декоративні прикраси, значно менше, ніж було ще десять років назад. Тому й не дивно, що ми щоразу мучимо себе в пошуках дійсно цікавих варіантів подарунку для дорогих нам людей. Особливо якщо мова йде про кохану жінку. Тому ми вирішили допомогти тобі – і зібрали топ цікавих варіантів для подарунку коханій дівчині чи дружині. Читай і обирай те, що тобі найбільше до вподоби.

8261_4ea3671b000008-6001811-image-a-55_1532765453975.jpg (28.97 Kb)

Норкова шуба
Не банальний подарунок. Так, дорогий, так, не легко назбирати кошти на неї, але перейшовши за посиланням https://armadafurs.kz/katalog-shub/shuby-iz-norki/norkovye-shuby-s-kapjushonom/ ти зрозумієш, чому саме тут потрібно купувати подарунок для неї. Погодься, вона її заслужила!

Якщо не знаєш, яку саме вибрати, тут http://armadafurs.kz ти знайдеш такі моделі, які підійдуть під будь-яку фігуру і розтоплять серце навіть Сніжної Королеви.

Букет квітів
Так, банально, якщо мова йде про одну, або три, чи навіть п'ять квіточок. А як щодо тисячі і одної троянди? Тисячі червоних і однієї білої, як доказ чистої і вірної любові до неї. Правда ж, романтично? Ми теж так думаємо. Ну а твоя кохана точно розтане від такого сюрпризу. Повір, навіть якщо твоя дівчина чи кохана дружина переконують тебе, що вважають букети даремною тратою часу, то такий букет вразить їх і вони будуть до кінця життя пам'ятати твій подарунок.

До речі, якщо ти плануєш зробити дівчині пропозицію руки і серця, то в цей букет, а саме до білої троянди можна прив'язати каблучку з запитанням: «Ти вийдеш за мене?» І не сумнівайся, що після такого шоку вона відповість позитивно і ти почуєш своє омріяне: «Так!»

Ювелірні прикраси
Вони ніколи не будуть зайвими. Скільки б їх у неї не було. Варто тільки не помилитися з металом. Дізнайся, що вона більше любить: срібло чи золото, а далі визначся, що саме ти будеш дарувати. Варіантів тут чимало: каблучка, обручка, браслет, кольє, підвіска з цепочкою, кульчики, брошку чи все разом? Так, дорого вийде, але якщо ти маєш можливість, чому б і ні?

Не знаєш, що краще обрати? Ми радимо перстень. Так вона точно буде його носити і щоразу. Дивлячись на свою ручку, буде думати про тебе, про те, який ти в неї милий і турботливий, люблячий і ніжний. Адже саме цього ти хочеш, правда ж?

Ну все, визначайся з подарунком, купуй його – підкорюй її серце. Бо час летить невпинно, навіщо гаяти його на розлуку, образи чи недосказані слова?

Опубліковано 22:02, 28.07.2018, в журналі Глянець
Постiйна адреса статтi: http://glianec.com/fishka/27807yakim-podarunkom-vraziti-kohanu.html

 друкувати

закрити