Глянець / Фішки / Меган Маркл робила аборт?

07:10, 17.07.2018

 друкувати

закрити
Поки Меган Маркл та принц Гаррі були в Ірландії, преса не тільки цікавилася її модними виходами, а й соціальними проблемами та думкою герцогині щодо абортів.

Хоча офіційно це не заборонено, королева проти висловлювань про політику або підтримки тих чи інших політичних сил. Меган, попри неписаний закон, висловилася про референдум про аборти, який проходив в Ірландії в травні.

Нагадаємо, аборти в Ірландії заборонені, і, згідно з восьмоюпоправкою до конституції 40.3.3., прийнятої в 1983 році, права матері і права ненародженої дитини рівні. Зараз аборт можуть зробити тільки в разі загрози життю матері. Але на травневому референдумі майже 70% громадян проголосували за скасування цієї поправки.

«Ми з Меган обговорили референдум. Вона стежила за ним з цікавістю і була задоволена результатами », - написала після зустрічі з герцогинею ірландський сенатор Кетрін Нун в Twitter.

Після чого сенатор опублікувала другий твіт, що повідомляє, що Меган «була задоволена в сенсі, що їй було цікаво, а не в політичному». А потім і зовсім видалила обидва записи.

6406_44_main.jpeg (25.52 Kb)

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Лобода розсекретила ім'я новонародженої дочки
Дивовижні фото з хрещення принца Луї. Чому на них немає королеви Єлизавети?
Family Look: Лілія Ребрик показала двох чарівних донечок (ФОТО)

Опубліковано 07:10, 17.07.2018, в журналі Глянець
Постiйна адреса статтi: http://glianec.com/fishka/27678megan-markl-robila-abort.html

 друкувати

закрити