Глянець / Фішки / Камалія шокувала звісткою про те, що не хотіла заміж (ФОТО)

23:00, 20.05.2018

 друкувати

закрити
70_16_main.jpg (28.22 Kb)

Популярна співачка Камалія, зірка "Танців з зірками", дала днями відверте інтерв'ю, в якому, зокрема розповіла і про свої стосунки з мільйонером Захуром, чоловіком, з яким виховує двох доньок.


"Мабуть, я чимось відрізнялася від інших. На відміну від сьогоднішніх дівчат, які свідомо шукають собі багатія і цим відштовхують. Так, мені хотілося знайти успішного чоловіка, але в першу чергу я шукала кохання. Мені не хотілося виходити заміж за гроші. Я хотіла взаємного кохання", - наголосила Камалія.


"Я була на той момент самодостатньою, я сама собі заробляла і могла забезпечувати і себе, і сім’ю", - додала співачка і зауважила, що перед Захуром у неї були невдалі стосунки.

"Я віддавала всю себе, але цього не цінували. Тому моє серце закрилося. Я сказала собі, що заміж не вийду. Народжу дитину від генетично гарного батька і буту жити з нею сама. У мене є квартира, є машина, є хороші гонорари, багато прихильників, але пов’язувати свою долю з кимось не хотіла", - згадала співачка.


"Цей досвід навчив мене бути самостійною і більше концентруватися на собі, більше любити себе", - зауважила вона.

0518_bacea-kamaliya-family.jpg (85. Kb)

Опубліковано 23:00, 20.05.2018, в журналі Глянець
Постiйна адреса статтi: http://glianec.com/fishka/26956kamaliya-shokuvala-zvistkoyu-pro-te-szo-ne-hotila-zamizh-foto.html

 друкувати

закрити