Глянець / Фішки / "Я зверталась до психоаналітиків": Марія Яремчук розповіла, чому покидає сцену

22:00, 16.05.2018

 друкувати

закрити
68_988.jpg (12.16 Kb)

Відома співачка Марія Яремчук напередодні шокувала шанувальників звісткою про те. що збирається покидати сцену. У програмі на одному з українських ТБ Марія пояснила, в чому суть її рішення.


"Я все одно буду співати, але беру тайм-аут. При цьому я закриваю проект Марія Яремчук. Свідомо, розуміючи тепер саму себе. Не бачу змісту співати ту музику, яку співала, носити те ім'я, яке носила, – заявила зірка.


"Я зверталася до допомоги різних психоаналітиків і ніхто мені не міг нічого сказати. Звичайно, я психологічно здорова людина, але мені було важко виходити на сцену. У мене починалися панічні атаки. Я не соромлюся про це сказати! Були випадки, коли я не виходила на сцену, хоча для мене це взагалі незрозуміло, адже я завжди рвалася туди! Але в якийсь момент я відчула, що для мене кожен вихід на сцену – як маленька смерть, як Голгофа! Німіє тіло, хочеться бігти", – зізналася Марія.

[media width="505" height="350"]https://youtu.be/kPYJP18oUm0[/media]

Опубліковано 22:00, 16.05.2018, в журналі Глянець
Постiйна адреса статтi: http://glianec.com/fishka/26893ya-zvertalas-do-psihoanalitikiv-mariya-yaremchuk-rozpovila-chomu-pokidae-scenu.html

 друкувати

закрити