Глянець / Фішки / Не коханка: Віталій Козловський розповів, з ким відпочивав у Таїланді (ФОТО)

08:45, 12.02.2018

 друкувати

закрити
1877_qjdccc8dr6trkrchznza_r695x430.jpeg (27.04 Kb)

Після розлучення напередодні весілля з екс-"холостячкою" Раміною Есхакзай, Віталій Козловський намагався знайти нову дівчину через мережу, а потім ошелешив фанів відвертими світлинами, на яких можна було помітити невідому дівчину. Фани були переконану - це нова кохана! Втім, співак напередодні розчарував шанувальників.

Козловський розповів, що це була його менеджер Юлія Бакуменко і вона поїхала з ним на відпочинок у Таїланд. Однак на запитання Катерини Осадчої, навіщо йому менеджер на відпочинку, він зазначив, що окрім робочих стосунків вони є дуже хорошими друзями.

"Вона ставиться до мене, як менеджер до підопічного. І вона, напевно, настільки звикла мене бачити в оголеному вигляді під час того, коли я перевдягаюся перед концертом, після концерту, тому вона на це все не реагує. І під час того, коли я просто ходив по номеру голим прикриваючись, вона вирішила мене сфотографувати", - говорить він.

Допис, поширений Yulia Bakumenko (@yuliabakumenko)


Опубліковано 08:45, 12.02.2018, в журналі Глянець
Постiйна адреса статтi: http://glianec.com/fishka/25531ne-kohanka-vitalii-kozlovskii-rozpoviv-z-kim-vidpochivav-u-tailandi-foto.html

 друкувати

закрити