Глянець / Фішки / Анна Седокова "посвітила" пишними формами у купальнику (ФОТО)

20:20, 02.08.2017

 друкувати

закрити
Співачку Анну Седокову, яка нещодавно втретє стала мамою, неодноразово критикують за її фігуру, погляди та виховання двох доньок, однак, сама Анна звикла відноситися до відгуків фанатів спокійно, час від часу даючи конструктивні відповіді.

Цього разу співачка опублікувала у Інстаграмі світлину з нової фотосесії, на якій вона позує у червоному спортивному купальнику, та залишила розгорнутий допис про гендерні проблеми.

"Зараз модно говорити про гендерну революцію. Видання National Geographic виходить з трансгендерами на обкладинці. Ситуація, коли жінка заробляє гроші, а чоловік сидить в декреті, вже не є чимось незвичайним. Чи потрібно боротися зі стереотипами? Всі люди різні, і єдине, за що є сенс боротися, - це за те, щоб жити так, як вважаєш за потрібне. Працювати чи ні. Бути заміжньою чи ні. Жити з сильним чоловіком або зі слабким. Мати багато дітей або бути чайлд-фрі. Але тільки потрібно бути готовою до того, що, яке б рішення ти прийняла, в будь-якому випадку тебе будуть обговорювати і напевно навіть засуджувати. Я це на собі переживала сотню раз: не заводиш дітей до 30 - тебе засуджують, заводиш багато дітей - теж засуджують. Поодинці тягнеш на собі сім'ю - засуджують, не працюєш - знову та ж реакція. Одягаєш коротке або довге, фарбуватися чи ні - знову нариваєшся на пересуди. Мені здається, ми повинні припинити думати про те, що скажуть інші. Я пам'ятаю, як мама мене нескінченну кількість разів смикала за руку зі словами: "Не роби цього! Що сусіди скажуть?" Мені здається, це найгірше, що можна робити зі своїми дітьми. У кожного своє життя, і сусідам насправді глибоко байдуже, в якій спідниці ти ходиш... Людей хвилюють виключно їх власні справи", - підписала фото Анна.

4058_1_2796.jpg (44.9 Kb)

Опубліковано 20:20, 02.08.2017, в журналі Глянець
Постiйна адреса статтi: http://glianec.com/fishka/22745anna-sedokova-posvitila-pishnimi-formami-u-kupalniku-foto.html

 друкувати

закрити