Глянець / Фішки / DZIDZIO "заночував" в готелі знімаючи кліп на пісню "Птахоподібна"

01:01, 24.05.2016

 друкувати

закрити
221acc33.jpg (23.72 Kb)
Нещодавно в одному з готелів Києва гурт DZIDZIO "заночував", знімаючи кліп на застільну пісню "Птахоподібна".

221acc.jpeg (25. Kb)

За сюжетом Дзідзьо запрошує до себе на забаву своїх друзів аби відсвяткувати визначну подію. Але без запрошення приїжджає його давній колєга Бодя Павук, відомий за кліпом "Павук". Трохи не контролюючи ситуацію, Бодя дозволяє собі випити зайвого і починає поводитися як Птахоподібна людина.

221acc2.jpg (32.06 Kb)

"На кожній забаві хтось завжди напивається і стає птахоподібним. Згадайте той момент, коли ви не планували напитися, а сталося як завжди. Алкоголь взяв вас так, як ніколи! Може ви й не хотіли, бо ви ж культурна, вихована особистість. Але у той момент, немає значення, яка у тебе освіта, з якої ти сім’ї, ти перетворюєшся у Птахоподібну людину. Пийте, гуляйте, але знайте міру!" - застерігає Дзідзьо.

[media width="505" height="350"]https://youtu.be/-inIvziNpIg[/media]

Спеціально для зйомок кліпу відомий львівський скульптор Володимир Цісарик виготовив статую Птахоподібної людини, в усіх елементах якої впізнаються рядки застільної пісні гурту DZIDZIO. Важить "Птахоподібна" приблизно півтони і на зріст 180 сантиметрів.

Опубліковано 01:01, 24.05.2016, в журналі Глянець
Постiйна адреса статтi: http://glianec.com/fishka/17948dzidzio-zanochuvav-v-goteli-znimayuchi-klip-na-pisnyu-ptahopodibna.html

 друкувати

закрити