Глянець / Фішки / Шоптенко та Дікусар розбіглися (ФОТО)

08:10, 20.04.2016

 друкувати

закрити
Відомі хореографи, учасники шоу "Танці з зірками" Олена Шоптенко та Дмитро Дікусар більше не разом. Чоловік та дружина збираються розлучитись. Аби випередити чутки, Олена опублікувала на своїй сторінці у Фейсбук офіційну інформацію.

shoptenkodikusar1.jpg (21.84 Kb)

"Є питання не для обговорення, про котрі не хочеться говорити, але місто таке маленьке та пліткуючи, що, напевно, про це потрібно розповісти із перших вуст. Трапляється, що найкраще, що ми можемо зробити для відносин – знайти сили розлучитись. Так трапилось у нас із Дімою, і ми більше не разом.
Дякую, що переживаєте. І велике дякую, якщо не переживаєте", - написала Шоптенко.

Інсайдери подейкують, що хоч Олена й повідомила про розлучення тільки-но, пара не живе разом вже дуже довгий час. Мовляв, виною є постійна відстань між чоловіком та жінкою, позаяк, обидвоє працюють та їздять по роботі в різні куточки світу.

dikusarshop0.jpg (85.68 Kb)

Нагадаємо, пара відіграла весілля у 2013 році, в Грузії. Союзом двох танцівників захоплювались, а ще у грудні Дікусар та Шоптенко знялися у спільній фотосесії для Viva. Судячи зі світлин, пара разом зустрічала ще й Новий рік.

parashoptenkodikusar.jpg (30.83 Kb)

До слова, днями, перед заявою Олени, Дмитро відвідав концерт своєї колишньої коханої Ірини Білик та привітав її з днем народження. Шоптенко до стосунків із Дікусаром зустрічалась із відомим телеведучим Ігорем Посипайко.

Опубліковано 08:10, 20.04.2016, в журналі Глянець
Постiйна адреса статтi: http://glianec.com/fishka/17681shoptenko-ta-dikusar-rozbiglisya-foto.html

 друкувати

закрити