Твої новини

Новинки моди

Загрузка...

Положинський знає як треба жити (ФОТО)

Опубліковано Piratka, 23:50, 19.07.2014.  Переглядів: 3296  Відправити другу: Положинський знає як треба жити (ФОТО)  Роздрукувати: Положинський знає як треба жити (ФОТО)

Сашко Положинський на своїй сторінці у соціальній мережі зацитував книгу Світлани Зоріної "Наїзд", у якій йдеться про те, як органи державної влади незалежної України нищать новостворений український бізнес:

img_9010.jpg (16.04 Kb)

"Ми й досі живемо в суспільстві з подвійною мораллю... Смішно вводити податкову декларацію у країні, де чиновники найвищого рівня заявляють про копійчані доходи, реально витрачаючи на власні потреби від тисяч до десятків тисяч доларів на місяць. Лицемірство починається згори, і на кожному щаблі державних сходів лише відтворює його у трохи менших масштабах...", - наводить цитату Сашко і далі вже говорить від себе.

8711_1.jpg (27.3 Kb)

"В той час, як на східному кордоні ведуться кровопролитні бої, на західному кордоні митники знову відновили звичні побори з підприємців. Добре б, якби збирали ті гроші на потреби війська, а то ж, гади, кладуть все у власну кишеню. Ну й нагору віддають, звісно", - зазначає Положинський.

"Чиновники та силовики на місцях потрохи повертаються до звичних методів роботи й відновлюють діяльність накатаних схем, щось видозмінюють, адаптують, напрацьовують нові. Депутати, високопосадовці, в тому числі й явні вороги України, не соромляться відкрито жити на широку ногу, цинічно хизуються своїми статками, спокійно їздять на дорогий відпочинок - подалі від проблем України. Вже вкотре всю надію, все натхнення, всю віру в можливість змін на краще дають тільки окремі люди. Їхній ентузіазм, невтомність, самопожертва, героїзм окриляють і не дають впасти у зневіру. І я з глибокою шаною ставлюся до кожного, хто намагається хоч щось зробити для того, щоб справи України та українців пішли на краще. Мусимо вчитися вислуховувати, розуміти одне одного, вчитися співпрацювати заради інтересів всієї країни та всього суспільства, а не ставити свої власні амбіції, симпатії чи антипатії на перший план. Зрештою, мусимо навчитися говорити правду, якою б гіркою вона не була, говорити по суті, а не по формі, відмовитися від зайвого пафосу і пишномовства на користь конкретики та чіткості формулювань", - резюмує Положинський.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Руслана не може стримати емоцій після останніх подій на Сході (ФОТО)

21.jpg (21.12 Kb)Глянець

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Система Orphus

Загрузка...
Коментування даної новини заборонено
Підписатись не коментуючи
E-mail:


Перегляньте наше відеоНовини партнерів


Цікаві новини


Інші новиниІнші новини

Загрузка...

Погода в Україні


Ми в facebook
Додати на яндекс

добавить на ЯндексТвій гороскоп