Глянець / Фішки, Шоу та передачі / Дантес пригадав, як записував пісню «Девочка Оля»: «Мене забрали до лікарні»

12:36, 13.07.2023

 друкувати

закрити
6936_35_tn.jpg (40.93 Kb)

Співак Володимир Дантес отримав свою популярність завдяки участі у шоу «Фабрика зірок». І одним з його хітів була пісня «Девочка Оля», яка скоро пролунає українською мовою.

Артист зізнався, що записав цю пісню, коли потрапив у номінацію у талант-шоу.

"2008 року я був на проєкті "Фабрика зірок". Я був молодий, реаліті-шоу… Життя в павільйоні, без вікон, без годинників, без зв'язку - це був важкий іспит. За один ефір до фіналу я потрапив до номінації. Це означало, що я міг вилетіти", - сказав Дантес.

Саме тоді Володимиру дали послухати композицію, але він не повірив, що вона може стати хітом та врятувати його від вильоту.

"Єдине, що чіпляло, це програш. За два дні до концерту треба було записати пісню. Я настільки перенервував, що в мене піднявся тиск. Я ледь ходив, я не дихав, я лежав. І в такому стані я пішов на студію записувати цю пісню. Мені було дуже погано, кожна нота спричиняла мені фізичний біль. Мене вистачило на один раз - і мене забрали до лікарні", - сказав Дантес.

Також Дантес зізнався, що вважає саме свій стан причиною, чому глядачів зачепила ця пісня, адже у ній був його біль.

Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений Dantes 🇺🇦 (@vladimirdantes)


Опубліковано 12:36, 13.07.2023, в журналі Глянець
Постiйна адреса статтi: http://glianec.com/fishka-show/45496dantes-prigadav-yak-zapisuvav-pisnyu-devochka-olya-mene-zabrali-do-likarni.html

 друкувати

закрити