Глянець / Фішки, Шоу та передачі / Учасниця "Холостяк-12" заявила, що її хотіли повернути у проєкт

10:11, 30.01.2023

 друкувати

закрити
4063_zsodxd0p3vmbadoevszycagwmeyns1qmoxbzus6d.jpg (27.65 Kb)

Учасниця "Холостяк-12" Аліна Єршова покинула проєкт у 8 випуску. Проте дівчину намагались повернути у шоу.

У новому інтерв’ю вона пригадала свою участь у реаліті. Аліна зізналась, що сама захотіла покрити проєкт, адже розчарувалась у Алексу. Проте у ефірі не показали, як вона попросила Топольського не обирати її на церемонії троянд.

Під час прощання Єршова сказала такі слова: "Мій чоловік не дозволить мені піти, мій чоловік доведе, що він господар свого слова". Редактори шоу сприйняли ці слова, як сигнал, що дівчина готова повернутись у проєкт і розвернути автомобіль.

"Моя редакторка виписувала щось у месенджері. Я не знаю, що там було, але автомобіль, поки я даю інтерв'ю, розвертають, і ми повертаємось на локацію. Виходить Алекс до дверей, оператори стоять. І виглядає ніби він мене повертає. Але я була настільки роздратована, що з мене роблять дурепу і тоді сказала, що нікуди з машини не вийду, я їду додому. Тому що зараз ви йому підказуєте, а в житті не буде нікого, хто казатиме: "Не цілуйся з тією, не ходи туди, не треба мацати кожну",- сказала Аліна Єршова.


Опубліковано 10:11, 30.01.2023, в журналі Глянець
Постiйна адреса статтi: http://glianec.com/fishka-show/44378uchasnicya-holostyak-12-zayavila-szo-ii-hotili-povernuti-u-proekt.html

 друкувати

закрити