Глянець / Фішки, Шоу та передачі / Оля Полякова вперше стане тренером "Голос країни": яких співаків шукатиме артистка

11:43, 02.12.2021

 друкувати

закрити
05_7ffae455da5bf00b392c9a5f402467b5.jpeg (60.52 Kb)

Українська співачка Оля Полякова вперше стала тренером шоу "Голос країни". Зірка разом з Потапом, Надею Дорофеєвою та Святославом Вакарчуком шукати співочих талантів України.

Полякова мріяла зайняти це крісло, адже є фанаткою шоу "Голос країни" та також хоче поділитись своєю професійністю та досвідом.

"Для мене це дуже відповідально. Я давня фанатка "Голосу країни", дивилась проєкт і мріяла про це, тому що у мене великий вокальний досвід. Я педагог з вокалу, маю класичну освіту і закінчила три музичні виші. Тому планую додати своєї професійності. І хочу, щоб у цьому складі журі "Голосу країни" з'явилась певна нова лінія з моєї сторони. Авжеж мрію зібрати класну команду. Щоб це були різножанрові люди, адже сама люблю таку музику і виконую її", - прокоментувала Полякова.

Також Оля зізналась, що буде завжди поруч зі своїми підопічними та стоятиме за ними до кінця.

"Я за своїх рву. Я буду підбирати найкращий репертуар, гарні номери. Зізнаюсь, що дуже гарно вмію налаштувати людину, підготувати, взяти і привести до мети… Хочу, щоб "Голос країни" заграв зі мною яскравими барвами", - зізналась тренерка "Голосу країни".

Окрім цього Полякова розповіла, що обиратиме людей у свою команду з прицілом на продюсуванні у майбутньому.


Опубліковано 11:43, 02.12.2021, в журналі Глянець
Постiйна адреса статтi: http://glianec.com/fishka-show/40785olya-polyakova-vpershe-stane-trenerom-golos-kraini-yakih-spivakiv-shukatime-artistka.html

 друкувати

закрити