Глянець / Фішки, Шоу та передачі / "Холостячка-2" 2 випуск: купання у пелюстках троянд, стрибок з парашутом та романтична вечеря на даху

10:48, 25.09.2021

 друкувати

закрити
7510_a73bf7b82fbeb7958d95cd54acb769.png (333.35 Kb)

17 вересня відбувалась прем’єра другого сезону шоу "Холостячка". За результатами першої вечірки, за серце Злати Огневич боротимуться 16 чоловіків.

У другому випуску учасники мали можливість продемонструвати себе та своє ставлення до Злати.

Дмитро Шевченко сподобався Холостячці на першій вечірці. Однак чоловік не проявив ініціативи та ніяк не зацікавив її протягом вечора. Она не подарувала йому бутоньєрки, але дала можливість влаштувати найкраще побачення. Дмитро скористався можливістю та підготував стрибок з парашутом. Виявилось, що це мрія Злати і вона була дуже рада. Після екстриму у пари була романтика - фаєр-шоу та вечеря. І Дмитру таки вдалось отримати бутоньєрку.

Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений Хол💍стяк & Холостячка (@holostyakstb)Танці з Холостячкою

Григорій Решетник запропонував усім учасникам гру на тактильні СТБ. Вони по черзі підходили до Злати, яка була з зав’язаними очима і танцювали з нею. Зірка не знала, хто з нею танцює, а могла лише відчути їхні дотики.

Найкращим танцем для Огневич виявився танець зі стоматологом Романом.
Найгіршим був Олег, який дозволив собі перейти межу.
Андрій Хвєткєвіч запам’ятався дівчині ароматом.
А під час танцю з Васко вона не відчула нічого.

Спільна мелодія Злати і чоловіків

Також ведучий проекту запропонував Златі та учасникам створити власну мелодію. Вони тримали інструмент, а доторкаючись до нього звучали акорди.

Богдан зумів підкорити Злату своєю турботою та створив особливий зв’язок з нею.

Олександр не зумів скласти мелодії з Холостячкою.

Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений Хол💍стяк & Холостячка (@holostyakstb)Побачення з Богданом, Романом Васильєвим та Андрієм Хвєткєвічем

Найкращі учасники з обох конкурсів змогли отримати приз - побачення зі Златою. Вони організували спільне побачення з Холостячкою.

Роман знову продемонстрував свою романтичність - у басейні виклад величезне серце з пелюсток троянд і вони разом туди стрибнули.

Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений Хол💍стяк & Холостячка (@holostyakstb)Андрій одразу взяв ініціативу у власні руки та після того, як Огневич вийшла на сушу вкрив її пледом. Він презентував їй аксесуар з перлин і запропонував фотосесію під водою. Проте зйомка не вдалась, бо дівчина замерзла і плуталась у прикрасі.

Богдан знову продемонстрував свою турботу - вкрив її пледом та запропонував чай. Пара відійшла окремо від інших учасників та спілкувались. Богдан дуже некрасиво розповідав про свої попередні стосунки і це не сподобалось Златі.

За результатами побачення бутоньєрку отримав Роман.

Побачення з Олегом, Васко та Олександром

Злата вирішила сама запросити цих чоловіків на побачення, адже сумнівається в них. Під час спілкування з Олександром зірка здивувала усіх заявою, що їй писали у соціальних мережах слова застереження щодо спілкування з чоловіком з державних органів. Єдиним їхнім представником є саме Олександр. Однак він заперечив усі слова. Також чоловік сказав, що має покинути проект, проте на декілька днів, бо йому необхідно виконати робоче завдання.
Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений Хол💍стяк & Холостячка (@holostyakstb)З Васко Злата створювала парфумерію, адже його запах не запам’ятався дівчині, а не через те, що він їй не сподобався. Також чоловік зізнався, що створює музику і ця тема об’єднала їх з Холостячкою. Васко виконав пісню під акомпонемент та підкорив її серце.

Олег зіпсував своє враження у танці зі Златою, проте зумів його виправити на побаченні. Чоловік підготував романтичну вечерю на даху та вибачився за танець.

Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений Хол💍стяк & Холостячка (@holostyakstb)На цьому побаченні Огневич не дарувала бутоньєрки і залишила їх на церемонію троянд.

Опубліковано 10:48, 25.09.2021, в журналі Глянець
Постiйна адреса статтi: http://glianec.com/fishka-show/40009holostyachka-2-2-vipusk-kupannya-u-pelyustkah-troyand-stribok-z-parashutom-ta-romantichna-vecherya-na-dahu.html

 друкувати

закрити