Глянець / Фішки, Мода / Альбіні Джанабаєвій - 39: найкрасивіші образи співачки (ФОТО)

12:30, 11.04.2018

 друкувати

закрити
2426_uzn_14746208.jpg (23.66 Kb)

Відома співачка Альбіна Джанабаєва, екс-солістка "ВІА Гри" і дружина Валерія Меладзе днями відсвяткувала свій 39-тий день народження.

З нагоди свята в Інстаграмі зірка поділилась світлиною, на якій позує у червоній атласній сукні та у голубому жакеті. Образ доповнили золоті прикраси та яскравий макіяж.

"Доброго ранку, дорогі! Сьогодні 9 квітня, важливий для мене день! Я є!", - написала зірка.

Приєднуємося до безлічі вітань, а також пригадаємо не лише про співочу кар'єру Джанабаєвої, але й її стильні образи, адже для своїх шанувальників Альбіна - справжня ікона стилю!

Допис, поширений Альбина Джанабаева (@albinadzhanabaeva)Допис, поширений Альбина Джанабаева (@albinadzhanabaeva)Допис, поширений Альбина Джанабаева (@albinadzhanabaeva)Допис, поширений Альбина Джанабаева (@albinadzhanabaeva)Допис, поширений Альбина Джанабаева (@albinadzhanabaeva)Допис, поширений Альбина Джанабаева (@albinadzhanabaeva)Допис, поширений Альбина Джанабаева (@albinadzhanabaeva)Допис, поширений Альбина Джанабаева (@albinadzhanabaeva)Допис, поширений Альбина Джанабаева (@albinadzhanabaeva)


Опубліковано 12:30, 11.04.2018, в журналі Глянець
Постiйна адреса статтi: http://glianec.com/fishka-moda/26413albini-dzhanabaevii-39-naikrasivishi-obrazi-spivachki-foto.html

 друкувати

закрити