Твої новини

Новинки моди

Загрузка...

Колишня Арістова вперше прокоментувала їхню поїздку на Мальдіви під час війни

Опубліковано Diana_Iliyina, 14:00, 28.02.2024.  Переглядів: 1935  Відправити другу: Колишня Арістова вперше прокоментувала їхню поїздку на Мальдіви під час війни  Роздрукувати: Колишня Арістова вперше прокоментувала їхню поїздку на Мальдіви під час війни

9809_f6dd3d05b9cf0a4107c6ddb180624aad.jpeg (32.17 Kb)

Колишня дружина депутата Юрія Арістова ведуча Марина Арістова після їхнього розлучення вперше висловилась про їхню скандальну поїздку на Мальдіви під час повномасштабної війни.

Зірка зізналась, що саме її екс захотів, щоб ця поїздка відбулась, аби діти поїхали до океану. Хоч Марина його і відмовляла, та той не послухав.

«Це імпульсивна людина, яка якщо щось вирішила, то це зробить. Він сказав, що війна може бути ще 10 років. „Я хочу, щоб діти поїхали на океан“. Я йому неодноразово говорила, що ці срані Мальдіви мені не потрібні. Ми багато подорожували за ці 13 років світом. І Мальдіви — це не моя мрія, у війну — ні. Але казати, що бери дітей і їдь із ними сам я не могла, бо ми сім'я. І я поїхала», — відповіла вона.

Проте в той же час Арістова і не стала поливати брудом колишнього.

«Я його не вигороджую, але він не такий страшний, як його намагалися намалювати. І він залишається батьком моїх дітей. Він не вкрав нічого, коли поїхав на Мальдіви! Морально-етичний бік цих Мальдів — гівно, але якщо брати корупційну історію, то це не корупція. Як до політики він їх заробляв, так і після. Людина прийшла з бізнесом. Бізнесмен із грошима прийшов у політику. Так, він обманув, але він був у відрядженні. Він виїхав офіційно у відрядження», — відповіла Марина.Нагадаймо, що у влітку 2023 року сім’я Арістова поїхала на відпочинок на Мальдіви, хоч за документами Юрій мав робочу поїздку до Польщі.Глянець

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Система Orphus

Загрузка...
Коментування даної новини заборонено
Підписатись не коментуючи
E-mail:


Перегляньте наше відеоНовини партнерів


Цікаві новини


Інші новиниІнші новини

Загрузка...

Погода в Україні


Ми в facebook
Додати на яндекс

добавить на ЯндексТвій гороскоп