Глянець / Фішки, Діти та сім'я / Колишня дружина Войтенка розповіла, чи допомагає актор фінансово доньці

17:00, 10.09.2023

 друкувати

закрити
3604_7dcd1834-a41b8ccb854e792ef47180be99c23d.jpg (34.2 Kb)

Актор Костянтин Войтенко та його дружина Валентина Марініна рік тому розлучились. Донька пари Емілія залишилась з мамою та вони зараз перебувають в Ірландії.

Валентина зізналась, що зараз їй складно думати про повернення в Україну і вона не знає, чи вони це зроблять.

«Мені так боляче. Тільки я дбаю про наш психологічний, фінансовий стан. Як нам повернутися в Україну після цієї історії? Як їй піти до школи? Я думаю, у нас немає шляху додому. Не думала, що підніметься така хвиля. Ненормальний досвід у моєму житті. Насильство — це не нормально. Взагалі, думаю, це моя якась карма, яку потрібно відпрацювати. Багато людей засудить, багато хтось підтримає», — зазначила Валентина.

Також Марініна додала, що актор виплачує аліменти та залишив квартиру їм з донькою. Проте машину, земельну ділянку та гроші залишились йому.

«Ми конфліктували, але потім домовилися. Як будь-яка пара. Він іноді згадує, що йому довелося залишити нам з Емілією квартиру. Костя забрав машину, земельну ділянку і всі гроші, які були. Держава вирішила, що 2200 гривень аліментів на дитину, це достатньо. І все що зверху, це він сам вирішує. Залежить від його доходів. Десь 4−5 тисяч гривень на місяць. Він завжди ховав гроші», - сказала вона.


Опубліковано 17:00, 10.09.2023, в журналі Глянець
Постiйна адреса статтi: http://glianec.com/fishka-dity/45819kolishnya-druzhina-voitenka-rozpovila-chi-dopomagae-aktor-finansovo-donci.html

 друкувати

закрити