Глянець / Діти та сім'я / Волочкова "пропихає" 6-річну доньку у брудний шоу-бізнес (ФОТО)

22:15, 16.05.2012

 друкувати

закрити

Анастасія Волочкова інтенсивно працює над власною забезпеченою старістю. Балерина намагається зробити із своєю 6-річної дочки справжню зірку шоу-бізнесу.

Так, маленька Аріша неодноразово ходила із зірковою матусею на світські вечірки, фотографувалася напівголою у маминому взутті, а тепер ще й заспівала на великій сцені.

prophala1.jpg (177.42 Kb)

prophala2.jpg (42.53 Kb)

12 травня, 6-річна Аріадна Волочкова виступала на концерті дитячого театру "Домісольки". Дівчинка заспівала знамениту "Песенку мамонтенка" і, звісно, присвятила її коханій матусі.

Сама Волочкова радості не приховує. Балерина написала мало не цілу статтю про перший виступ дочки у своєму блозі. Окрім того, маленька Аріша знову помирила сім'ю. Після її виступу родина разом повечеряла у ресторані.

prophala4.jpg (51.62 Kb)

"Жахливе хвилювання і величезну радість я відчула позавчора на звітному концерті "Домісольок", побачивши Арішу на сцені Державного концертного залу "Росія", - написала Волочкова. - Ми прийшли підтримати нашу Арішу всією родиною, я, Ігор, його мама Римма. На відміну від мене, дочка нітрохи не хвилювалася, і відчувала себе як риба у воді. І це не дивно, адже вона з 3 років виходить на концертні зали Москви. Мені дуже приємно, що Аріадна робить успіхи. Напевно, кожна мама втілює в дитині свої мрії, і я хотіла, щоб вона навчилася співати. Тим більше, що від тата Аріша успадкувала абсолютний музичний слух."


prophala3.jpg (.8 Kb)

ВІДЕО:
Опубліковано 22:15, 16.05.2012, в журналі Глянець
Постiйна адреса статтi: http://glianec.com/dity/volochkova-propihae-6-richnu-donku-u-brudnii-shou-biznes-foto.html

 друкувати

закрити