Глянець / Діти та сім'я / Розинська і майор Мельниченко: уся правда про весілля! (ВІДЕО)

06:33, 22.05.2012

 друкувати

закрити

Скандальна телеведуча Наталка Розинська та екс-майор Держохорони Микола Мельниченко планують одружитися. Парочці ще з 2009 року приписували роман, який в кінцевому етапі таки виявився правдивим.

rozariya4.jpg (119.09 Kb)

Попри те, що у Мельниченка, за останніми даними, є дочка і поки що офіційна дружина, він сам розповів "ТСН. Особливе", що зробив скандальній білявці пропозицію руки і серця. Але через жорстоке побиття ведучої - усе довелося відкласти.

rozariya1.jpg (31.16 Kb)

"Є тільки моя пропозиція, яку я зробив Наталочці 14 лютого в Парижі. Я запропонував їй стати моєю дружиною. Вона погодилась", - розповів Мельниченко по телефону. - Ми планували в травні місяці зробити весілля. Взяти офіційний шлюб в Сполучених Штатах Америки. Я сподіваюсь, коли вона одужає, вона зможе прилетіти."

rozariya2.jpg (77.95 Kb)
Донедавна у Мельниченка ще була щаслива сім'я...

Сама Розинська, яка зараз лежить у лікарні, підтвердила факт майбутнього весілля. Ведуча розповіла, що однозначно візьме шлюб не у нашій країні.

"Звісно, не у нашій країні, можливо, у США або на котромусь острові, - каже "побита" Розинська, - Це буде весілля для двох, я хочу білу сукню, поблизу океану, щоб розвивалася".

rozariya3.jpg (.78 Kb)

Нагадаємо, 6 травня, у Києві Наталю Розинську побили невідомі. Неприємний інцидент трапився пізно ввечері у під'їзді телеведучої. Розинська вийшла на вулицю, аби переставити машину, а коли поверталася додому за нею у під'їзд зайшло двоє невідомих чоловіків. Саме вони й нанесли ведучій травми.


ВІДЕО:


Опубліковано 06:33, 22.05.2012, в журналі Глянець
Постiйна адреса статтi: http://glianec.com/dity/rozinska-i-maior-melnichenko-usya-pravda-pro-vesillya-video.html

 друкувати

закрити