Глянець / Діти та сім'я / Мейхер показалася на людях з новою фігурою після пологів (ФОТО)

23:22, 04.06.2012

 друкувати

закрити

23 березня колишня учасниця гурту "Віа-гра" Надя Мейхер вдруге стала матусею. Співачка народила дівчинку, яку вони із цивільним чоловіком Михайлом Уржумцевим назвали Анною.

meihr1.jpg (. Kb)

meihr2.jpg (54.95 Kb)

Попри пологи і новонароджену крихітку, Мейхер уже через місяць повернулася до роботи ведучої, продовжуючи вести "Неймовірну правду про зірок".

meihr3.jpg (69.11 Kb)

meihr4.jpg (56.04 Kb)

Але на світські дійства колишня "родзинка" "Віа-гри" так і не з'являлася. Поки її не запросила добра подруга Ольга Навроцька. Надя з радістю завітала на один із дизайнерських показів і Навроцької і, звісно, продемонструвала публіці свою оновлену після пологів фігуру. Треба віддати Мейхер належне - народивши двох діток, вона й надалі залишається худенькою, більше того -після других пологів Надя втратила ще кілька кілограмів.

meihr5.jpg (65.36 Kb)

Втім, судячи по обличчю співачки - вона і справді дуже втомилася. Не так легко виховувати двох дітей, при цьому ще й повністю віддаватися роботі.


Опубліковано 23:22, 04.06.2012, в журналі Глянець
Постiйна адреса статтi: http://glianec.com/dity/meiher-pokazalasya-na-lyudyah-z-novoyu-figuroyu-pislya-pologiv-foto.html

 друкувати

закрити