Глянець / Діти та сім'я / Корольова і Тарзан: вражаючі подробиці про зраду стриптизера (ФОТО)

06:30, 08.08.2013

 друкувати

закрити
Одна із найяскравіших зіркових російських пар святкує річницю весілля. Наташа Корольова та її чоловік Тарзан разом уже 10 років, проте й досі кохають одне одного, як у день весілля.

41ae0d0qldcobaxycd0jyfaxadyl3uirfd06630n9dm0nasqvdf2wvrsqdolcyjgsdqdtdwhldfgmgm5ndtu0c9bmrs.jpg

Втім, як і у кожної пари, у Наташі та Сергія є свої секрети. Глушко свого часу дав дружині не один привід для ревнощів. Втім, Наташа, розуміючи, специфіку професії чоловіка, навчилася по-філософськи ставитися до подібного.

В одному із інтерв'ю Корольова зізналася, що неодноразово отримувала погрози та брехливі чутки від прихильниць коханого.

"Тільки один раз я заглянула в Сергієву записну книжку - коли ми ще тільки почали жити разом. І виявила там три сторінки Маш, причому з різними позначками типу: "бар такий-то", "перукар", "блондинка", "з красивою попою". Я просто отетеріла і сказала чоловікові: "Якщо одних тільки Маш в книжці стільки, то скільки ж там взагалі жінок? Ань, Оль, Тань ... А він дуже по-чоловічому, досить жорстко дав мені зрозуміти, що записна книжка, телефон - це його зона свободи, його приватна власність. І він нікому, в тому числі і мені, не дає права зазіхати на цю територію. На початку нашого спільного життя з'являлися якісь дівчата, і з їх боку був певний шантаж. Мені писали: мовляв, ваш чоловік там-то, з такою-то. Але я думаю, що це все був блеф, наслідки образи на Сергійка, бо він когось проігнорував. Впевнена, що ті дівчата, на яких Сергій звернув би свою увагу, навряд чи займалися б такою нісенітницею."

19360_260509.jpg

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Наташа Корольова ще більше вкоротила волосся

Опубліковано 06:30, 08.08.2013, в журналі Глянець
Постiйна адреса статтi: http://glianec.com/dity/korolova-i-tarzan-vrazhayuchi-podrobici-pro-zradu-striptizera-foto8597.html

 друкувати

закрити