Глянець / Діти та сім'я / Кличко-старший розлучається? (ФОТО)

12:18, 19.01.2012

 друкувати

закрити

Подейкують, що одна з найкрасивіших зіркових пар України Віталій Кличко та колишня модель Наталя Єгорова вирішили розлучитися. Принаймні, так стверджує дехто із оточення подружжя.

klich1.jpg (39. Kb)

klich2.jpg (38.75 Kb)

"Віталій Кличко вже давно не живе з дружиною і дітьми, - каже Олена, яка представилася знайомою Кличків. - Якщо бачаться чотири рази на рік, то це велике щастя. Раніше регулярно на вечірки приходили удвох. Наталя на всі бої до Віталіка їздила. А тепер вона в Києві рідко буває. Живе в Австрії, у Штатах. Чула, що Клички планували розлучитися ще торік, але Віталій боїться, що це нашкодить його іміджу перед виборами.

klich-3.jpg (47.84 Kb)

klich-4.jpg (41.25 Kb)

Також, за словами жінки, Віталій вже давно планував це розлучення: ще тоді у 2009-му році, але батько боксера просив подружжя зберегти стосунки заради маленьких дітей. Нагадаємо, Кличка вважають зразковим сім'янином (чого не скажеш про молодшого брата). Віталій та Наталка перебувають у шлюбі вже 14 років та виховують 3 дітей.

klich-5.jpg (34.82 Kb)

Сам Віталій поки "не розколюється" і називає чутки передвиборчою "качкою.

"Друзі, щойно прочитав чергову "качку" на таблоїді, - каже Кличко. - До хвороби Паркінсона, кандидатської, і темного минулого, додалася сімейна драма... Явний показник - вибори наближаються! Чим ближче до виборів, тим більше бруду буде виливатися... Проходив це вже і 2006, і 2008... Найкраще - не звертати уваги! Хоча по-людськи неприємно... Доброзичливці не сплять.."

klich-6.jpg (77.5 Kb)

То ж маємо надію, Віталій таки збереже сім'ю.


Опубліковано 12:18, 19.01.2012, в журналі Глянець
Постiйна адреса статтi: http://glianec.com/dity/klichko-starshii-rozluchaetsya-foto.html

 друкувати

закрити