Глянець / Діти та сім'я / Дитячі фото Гайтани: дитсадок, вічномолодий Ленін і татусь із Конго (ФОТО)

00:20, 29.05.2012

 друкувати

закрити

Співачка Гайтана хоч і посіла 15 місце на цьогорічному "Євробаченні", проте увага до її особистості невпинно зростає.

Так, ще перед своїм фінальним виступом на головному пісенному конкурсі Європи Гайтана дала інтерв'ю журналу "Story" та поділилася із читачами своїми дитячими світлинами.

chaild1.jpg (73.87 Kb)

chaild2.jpg (69.5 Kb)

За словами самої співачки, у дитинстві вона була дуже енергійною та непосидючою. Тому матуся спершу віддала дівчинку у дитсадок, а згодом на плавання, танці та ще й фігурне катання.

"У дитинстві я була жахливо непосидючою, і в мене завжди були проблеми з дисципліною, - згадує Гайтана. - Справитися з моєю бурхливою ​​натурою було нелегко, і мама намагалася мою енергію спрямувати у спорт. Я ходила на плавання, на фігурне катання, на танці. А в шість років відкрила для себе настільний теніс, і пізніше стала кандидатом в майстри спорту."

chaild3.jpg (42.9 Kb)

chaild4.jpg (69.68 Kb)

Гайтана також зізналася, що у перші роки свого життя проживала у Конго, а коли повернулася на Україну - не знала ні української, ні російської мови.

chaild6.jpg (29.44 Kb)

"Коли ми повернулися в Україну, я не знала ні російської, ні української мови, але в садку мені це зовсім не заважало. У дитячому саду найголовнішою проблемою була їжа. Ох, як я не любила їсти! - розповідає учасниця"Євробачення".


chaild7.jpg (24.83 Kb)

Фото story.com.ua

Опубліковано 00:20, 29.05.2012, в журналі Глянець
Постiйна адреса статтi: http://glianec.com/dity/dityachi-foto-gaitaniditsadok-vichnomolodii-lenin-i-tatus-iz-kongo.html

 друкувати

закрити