Твої новини

Новинки моди

Загрузка...

Валерій Харчишин зізнався, чи спілкується з дітьми після розлучення з дружиною

Опубліковано Diana_Iliyina, 14:00, 19.05.2024.  Переглядів: 596  Відправити другу: Валерій Харчишин зізнався, чи спілкується з дітьми після розлучення з дружиною  Роздрукувати: Валерій Харчишин зізнався, чи спілкується з дітьми після розлучення з дружиною

9822_avatar_17136_max.jpg (19.04 Kb)

Соліст гурту «Друга Ріка» Валерій Харчишин розлучився зі своєю дружиною Юлією після 13 років стосунків. У пари залишились двоє спільних дітей та син від першого шлюбу.

У новому інтервʼю Валерій зізнався, що бере участь у вихованні дітей та намагається з ними поводити якомога більше часу, коли є така можливість.

"Я бачу своїх дітей регулярно: періодично відвожу-забираю зі школи, проводжу вільний час із ними. Коли їхня мама їде у відрядження – я повністю беру синів на себе. Звісно, є напружені дні, тижні, коли не вистачає часу, щоби приділяти його дітям повною мірою – у такі моменти я відчуваю провину. Але, загалом, намагаюся бути максимально залученим у життя дітей. Звичайно, завжди хочеться більше та якісніше, але, на жаль, не завжди дозволяють обставини. Попри все, я намагаюся і, думаю, мені то вдається", - розповів Валерій.Також Харчишин розповів про старшого сина - Дмитра - який зараз воює.

"Мені дуже шкода, що не завжди вдається побачитися, коли син буває в Житомирі у своїх військових справах. Інколи не вдається "збігтися" графіками та зустрічатися так часто, як хотілося б. Востаннє це було в грудні. Він змінився: і внутрішньо, і зовнішньо, змужнів, подорослішав. Такі рішення і обставини не можуть не вплинути на людину", - пояснив артист.Глянець

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

  Система Orphus

  Загрузка...
  Коментування даної новини заборонено
  Підписатись не коментуючи
  E-mail:


  Перегляньте наше відео  Новини партнерів


  Цікаві новини


  Інші новини  Інші новини

  Загрузка...

  Погода в Україні


  Ми в facebook
  Додати на яндекс

  добавить на Яндекс  Твій гороскоп