Твої новини

Новинки моди

Загрузка...

Дружина Віктора Павліка розповіла про проблеми з мовленням у сина

Опубліковано lemberglegion, 11:00, 29.01.2024.  Переглядів: 897  Відправити другу: Дружина Віктора Павліка розповіла про проблеми з мовленням у сина  Роздрукувати: Дружина Віктора Павліка розповіла про проблеми з мовленням у сина

4402_rp.jpeg (22.2 Kb)

Дружина Віктора Павліка Катерина Реп'яхова відверто поспілкувалася з підписниками у соцмережі. Зокрема, вона зізналася, що після того, як син Михайлик серйозно перехворів минулого року, у нього трапився регрес у розвитку.

"Міша до 1,5 року розвивався, як всі дітки. Потім сильно захворів і у нас трапився відкат у розвитку. Повне усвідомлення прийшло у квітні 2023 року. За тиждень ми вже були у невролога. Квітень 2023 – Міші був рік і 11 місяців", - пояснила Катерина.

Реп'яхова додала, що Михайлик розуміє усі сказані до нього слова, але сам вимовляє обмежену кількість слів. Втім, дружина Павліка не опускає голову і каже, що все йде до кращого.

"Говорить "мама", "ді (йди), "дай". Повторює звуки (не завжди). Але найголовніше не те, що він говорить слова, а те, що він набагато-набагато краще розуміє звернену мову. Механічну пам'ять можна отримати завдяки стимуляції, але в нас інший шлях. Мова це не лише відтворювати звуки (експресивне мовлення). Не менш важливим є імпресивне мовлення – розуміння почутого. Без другого не буде першого", - підкреслила вона.

3798_kap.jpeg (77.26 Kb)Глянець

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

  Система Orphus

  Загрузка...
  Коментування даної новини заборонено
  Підписатись не коментуючи
  E-mail:


  Перегляньте наше відео  Новини партнерів


  Цікаві новини


  Інші новини  Інші новини

  Загрузка...

  Погода в Україні


  Ми в facebook
  Додати на яндекс

  добавить на Яндекс  Твій гороскоп