Твої новини

Новинки моди

Загрузка...

Анна Завальська розповіла про навчання сина у Великій Британії

Опубліковано Diana_Iliyina, 10:10, 26.01.2023.  Переглядів: 1158  Відправити другу: Анна Завальська розповіла про навчання сина у Великій Британії  Роздрукувати: Анна Завальська розповіла про навчання сина у Великій Британії

1434_e94596302569f4e14c4bdcc0ab95bdc3.jpeg (.16 Kb)

Співачка Анна Завальська через війну була змушена виїхати з України. Тому разом з сином вони перебувають за кордоном.

Спершу вони були у Польщі, та зараз у Великій Британії. Саме там зараз 7-річний Ілля навчається.

Про навчання сина артистка розповіла у студії "Сніданок з 1+1".

"Це програма, коли ти можеш розділити житло з громадянами Британії, які запрошували українські сім'ї. Власне, ми шукали школу. Школа була пріоритетом. Сина сприйняли дуже добре. Я дуже боялася, що він не зможе адаптуватися, він дуже комунікабельна така людина, йому дуже потрібно спілкуватися. Перші два тижні я бачила, що йому було складно. Але все керівництво школи запевнило, він буде дуже занурений в обставини, у нього не буде вибору, – він говоритиме. Він не заговорив, але він чудово розуміє мову. В нього вже британський акцент і він дуже гарно читає. Він зробив дуже великий прогрес у навчання за ці 5 місяців" – сказала вона.

Також хлопець паралельно з навчання у Британії онлайн навчався за українською системою. Це була складно, бо вони дуже різні.

"Чим відрізняється система – інтенсивністю та рівнем навантаження. В британській школі є акцент на математиці і мові, і це основні предмети. Вони так лайтово навантажують іншими предметами. Все інше, якщо хочуть батьки, це право вибору факультативу за гроші", - розповіла Анна.

5997_fe3f8cb2f4cb1ce892b824e556fb.jpeg (114.74 Kb)

Окрім цього Ілля отримував соцвиплати щотижня 20 фунтів на тиждень (приблизно 900 грн).

"Цей child benefit,який ми отримували на підтримку дитини, ми витрачали саме на це(факультативи – прим.ред). Можу сказати, що рівень наших позашкільних занять, секцій він набагато вищий", - додала Завальська.Глянець

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Система Orphus

Загрузка...
Коментування даної новини заборонено
Підписатись не коментуючи
E-mail:


Перегляньте наше відеоНовини партнерів


Цікаві новини


Інші новиниІнші новини

Загрузка...

Погода в Україні


Ми в facebook
Додати на яндекс

добавить на ЯндексТвій гороскоп