Новини

Join новини

загрузка...

Новинки моди

Загрузка...

Навчальний центр англійської мови для найменших

Опубліковано admin, 11:33, 01.03.2021.  Переглядів: 154  Відправити другу: Навчальний центр англійської мови для найменших  Роздрукувати: Навчальний центр англійської мови для найменших

4508_logo-main.jpg (15.82 Kb)

Якщо почати вивчення англійської з нуля з самого раннього дитинства, можна легко опанувати іноземною мовою так само вільно, як і рідною. Центр англійського Helen Doron у Києві відкриває для нинішнього покоління дивовижні можливості – дивний світ без кордонів.


Стандартне вивчення англійської мови vs Хелен Дорон English

Методика викладання англійської заснована на інтерактивній формі навчання повністю англійською мовою, добрих іграх, залученості малюків. Завдяки тому, що викладачі англійської мови не загострюють увагу на помилках, а підтримують і всіляко мотивують до спілкування, діти почуваються вільно, не бояться помилитися – просто захоплено грають і веселяться. Природним чином English стає способом спілкування, вираження емоцій, обдумування нарівні з рідною мовою.


Курси англійської мови для дітей – переваги методики  

У трирічному віці маленька дитина вже в змозі викладати власні думки не тільки рідною мовою, а й англійською. У міру дорослішання дітей програми англійської мови ускладняються, вводяться елементи граматики, аудіювання, читання англійською. Використовуються інтерактивні форми навчання на уроках англійської мови.

  • Подача нового матеріалу в ігровій формі, використання образів казкових персонажів і героїв улюблених мультфільмів.
  • Багаторазове повторення вправ, скоромовок, вивчення пісеньок і віршів англійською.
  • Практика відкритих занять з англійської для батьків. 

Унікальна методика Хелен Дорон – гідний рівень знання англійської 

Поступово малюки опановують розмовною англійською для дітей – при спілкуванні звучить вільна мова, а не хаотично визубрені слова. Курси англійської мови для дошкільнят у центрі Хелен Дорон в Києві на Ушакова стають базовою основою для всебічного розвитку, розвитку навичок комунікацій, впевненої поведінки у суспільстві. Заняття з англійської мови допомагають школярам закріпити отримані знання, з цікавістю вивчати граматику, читати художню літературу, знайомитися з англомовною культурою.


Helen Doron English – міжнародна франчайзингова мережа

Методика Хелен Дорон вже 35 років відома у всьому світі. В Україні діти різного віку з успіхом навчаються в 70 навчальних центрах. Викладачі Англійська Хелен Дорон у Києві проходять спеціальне навчання, їх професійна підготовка заснована не тільки на бездоганному володінні мовою, а й глибокому знанні особливостей дитячої психології. Записатися на курси можна на офіційному сайті або отримати більш детальну інформацію про навчальний центр. 


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Система Orphus

Загрузка...
Коментування даної новини заборонено
Підписатись не коментуючи
E-mail:


Перегляньте наше відеоНовини партнерів


Цікаві новини


Інші новиниІнші новини

Загрузка...

Погода в Україні


Ми в facebook
Додати на яндекс

добавить на ЯндексТвій гороскоп