Новини

Join новини

загрузка...

Новинки моди

Загрузка...

Чому дочка Єлизавети ІІ не хоче, щоб принц Вільям став королем?

Опубліковано Galia_Tsvyk, 21:00, 19.09.2020.  Переглядів: 276  Відправити другу: Чому дочка Єлизавети ІІ не хоче, щоб принц Вільям став королем?  Роздрукувати: Чому дочка Єлизавети ІІ не хоче, щоб принц Вільям став королем?

9066_106998690_739002063522184_89327072293619500pl.jpg (33.64 Kb)

Принцеса Анна - єдина дочка королеви Єлизавети. Вона працює на благо благодійних організацій вже більше 50 років. З властивою їй практичністю вирішила, що замість вступу до вищого навчального закладу присвятить весь свій час виконанню офіційних обов'язків. Вона приступила до них без зволікання - відразу після закінчення школи і святкування 18-річчя.

Проте, не дивлячись на наполегливу працю, Анна отримала титул королівської принцеси, яким відзначається старша дочка монарха, не відразу - присвоєння їй довелося чекати більше двох десятків років з моменту смерті його попередньої власниці. Вважається, що титул королівської принцеси став показником особливих заслуг Анни перед державою, адже мало хто з Віндзорів може похвалитися тією ж працездатністю і суворою етикою, що і єдина дочка Її Величності.

Як відзначають історики, всього сім членів королівської династії носили титул королівської принцеси. Насправді, він призначається старшій дочці суверена, але не присуджується автоматично. Як відомо особливо уважним шанувальникам БКС, правом наділяти титулами, так само, як і позбавляти їх, в Сполученому Королівстві має тільки монарх. Багато хто побоюється, що для принцеси Анни зміна влади могла б означати і зміни в її статусі.

У пресі досі не вщухають суперечки про те, чи стане старша дочка Кембриджських, Шарлотта, королівською принцесою, коли її батько зійде на престол. Зрозуміло, ймовірність того, що принцесу Анну попросять відмовитися від свого титулу, якщо принцу Вільяму доведеться стати королем при її житті, вкрай мала. Зазвичай, члени королівської сім'ї зберігають присвоєні їм титули до самої смерті. Проте, з формальної точки зору такий шанс все-таки є.

Принцеса Анна завжди була лідером серед Віндзорів за кількістю проведених зустрічей та інших офіційних заходів. Коли принц Філіпп офіційно пішов на пенсію і віддалився від двору, більшу частину його обов'язків взяла на себе його дочка, яка явно зобов'язана своїм твердим характером саме батькові.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Система Orphus

Загрузка...

Коментування даної новини заборонено
Підписатись не коментуючи
E-mail:Перегляньте наше відеоНовини партнерів


Цікаві новиниІнші новини

Інші новини

Загрузка...

Погода в Україні


Ми в facebook
Додати на яндекс

добавить на ЯндексТвій гороскоп