Глянець / Діти та сім'я / Лобода виходить заміж

22:30, 01.01.2019

 друкувати

закрити
Світлані Лободі вже тривалий час приписують роман з лідером гурту Rammstein Тіллем Ліндеманном. Артистка не підтверджує дану інформацію, але і не спростовує її. Навпаки, Лобода сама провокує нові чутки про роман: публікує спільні фото, відвідує концерти і навіть назвала свою молодшу дочку на честь Тілля Ліндеманна.

Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений LOBODA (@lobodaofficial)А днями в інтерв'ю для Woman.ru Світлана Лобода вирішила заговорити про власне весілля. Актриса розповіла, про яке весілля вона мріє. Однак про Тілля Ліндеманна не йшлося:

"Відверто кажучи, весільні сукні ніколи мене не приваблювали. Я в цьому сенсі некласична жінка: вибираю кросівки, рвані джинси і божевільний вікенд десь у Кенії. "Я невеста, но черная вместо этих белых дам…" - є такий рядок в одній з моїх пісень. В цьому вся я. Я інша. І насправді сьогодні таких багато: життя перестало бути шаблоном, кліше".

Також артистка стверджує, що не має наміру використовувати особисте життя для піару:

"Ніколи не використовувала і не стану використовувати особисте життя для піару. Хоча, звичайно, я розумію: всім здається, що моє життя - це шоу. Мені самій так іноді здається. Однак я дуже закрита людина і не горю бажанням привертати увагу до своєї сім'ї".

Опубліковано 22:30, 01.01.2019, в журналі Глянець
Постiйна адреса статтi: http://glianec.com/dity/29456loboda-vihodit-zamizh.html

 друкувати

закрити