Глянець / Діти та сім'я / Як Кейт Міддлтон вчить своїх дітей правил етикету

06:30, 08.10.2018

 друкувати

закрити
Герцогиня Кембриджська - дружина майбутнього короля Великобританії - на даний момент виховує трьох дітей: 5-річного принца Джорджа, 3-річну принцесу Шарлотту і 5-місячного принца Луї. Увага ЗМІ до королівської сім'ї росте з кожним роком, адже на очах у громадськості відбувається дорослішання майбутніх монархів Туманного Альбіону. Відзначимо, що після Вільяма, який займає 2-е місце на трон, правлячим королем Англії стане Джордж.

Кожна поява дітей на публіці приковує погляди з усього світу. Так, нещодавно королівський експерт розповів, що в 2-річному віці Джордж і Шарлотта вже вміли робити реверанси і правильно подавати один одному руки. Крім того, зараз Кейт самостійно навчає дітей правил етикету: перед важливими заходами герцогиня проводить близько години з дітьми. У спокійній і домашній обстановці вона розповідає їм про те, як правильно себе подавати і де необхідно стояти під час урочистої події. До слова, першим важливим і відповідальним заходом в житті спадкоємців трону стало весілля принца Гаррі і Меган Маркл.

«Коли ростеш в палаці, вчишся етикету не на спеціальних курсах, а скоріше за рахунок щоденних спостережень. Я намагаюся ласкаво і акуратно пояснювати правила прямо перед подіями», - каже Кейт Міддлтон.

0658_526x703_0xac120002_155128131538550192.jpeg (27.76 Kb)

Як відзначають експерти з мови тіла, Кейт максимально залучена в виховання дітей, для неї їх кофорт і гармонія знаходяться на першому місці. Герцогиня рідко позує, що є одним з головних ознак інтроверсії, і намагається більше уваги приділяти здоров'ю і настрою дітей.

Опубліковано 06:30, 08.10.2018, в журналі Глянець
Постiйна адреса статтi: http://glianec.com/dity/28546yak-keit-middlton-vchit-svoih-ditei-pravil-etiketu.html

 друкувати

закрити