Глянець / Діти та сім'я / Чим вразити кохану тещу?

22:18, 28.07.2018

 друкувати

закрити
Звісно, в Україні прийнято вважати, що стосунки між тещою і зятем не можуть бути добрими, а про те, що він називатиме її щиро «мама», а вона його з любов'ю «синку» можна лише мріяти. Але в житті бувають дива – і таке теж стається. Тому якщо тобі так сильно пощастило – і для тебе мама твоєї коханої дружини настільки ж дорога і рідна, як твоя власна мати, тоді ми розуміємо, чому ти так переймаєшся, що ж такого цікавого подарувати люблячій тещі? Ми маємо для тебе кілька цікавих варіантів. Читай далі.

8810_4ea3671b000008-6001811-image-a-55_1532765453975.jpg (37.27 Kb)

Шуба із норки
Ну погодься, ти будеш чи не єдиним зятем, який дарує тещі такий вишуканий подарунок, який можна придбати, перейшовши на сайт за посиланням http://dianafurs.ru. Якщо не знаєш, яку саме модель обрати, можна порадитись з коханою дружиною. Вона то точно знає, що саме любить її мама. Ну і не дивуйся, якщо розгледівши всі чудові моделі на https://dianafurs.ru/catalog/norka.html, твоя дружина теж захоче собі шубу із норки. Купуй дві, тобі ще й знижку запропонують! Так одним пострілом «вб'єш двох зайців», адже в коханої жінки теж не за горами день народження. А такий дорогий подарунок можна розділити і на іменини, і на восьме березня, і на день матері, і на Новий рік, і на річницю вашого знайомства, і на ваше весілля. Класно, правда ж?!

Золото
Якщо норкова шуба вже є у твоєї тещі (ну пощастило їй з люблячим чоловіком, що зробиш?), тоді можна придбати золоте кольє. Сиаршим жінкам прийнято дарувати масивні прикраси, тому будь готовим до того, що подарунок вийде не з дешевих. Але поцікався, так щоб вона не здогадалась, про що саме вона мріє, можливо, кольє – не те, що їй потрібно. Може, вона хоче годинник. І не варто зважати на забобони, мовляв, що такий подарунок відраховує хвилини до смерті того, кому його дарують. Тим паче, якщо теща дійсно хоче такий подарунок.

Відпочинок
Можна купити для тещі путівку. Це чудова ідея, якщо ви живете разом, і, хоч і любите одне одного, як рідні, все ж відпочивати деколи потрібно один від другого. Тому такий подарунок сподобається вам усім. Як то кажуть, на відпочинок поїхала теща, а відпочили ми з дружиною жарти жартами, а ідея нам здається чудовою.

Отож, визначайся з тим варіантом, який тобі підходить, порадься з коханою дружиною (їй краще знати, що більше любить мати), і купуй той подарунок, від якого теща буде в захваті. Адже робити сюрпризи для дорогих серцю людей завжди неймовірно приємно!

І наостанок бажаємо вам завжди любити і поважати один одного!

Опубліковано 22:18, 28.07.2018, в журналі Глянець
Постiйна адреса статтi: http://glianec.com/dity/27808chim-vraziti-kohanu-teszu.html

 друкувати

закрити