Глянець / Діти та сім'я / Оксана Марченко здивувала фото чоловіка та двох дітей

20:00, 16.05.2018

 друкувати

закрити
2195_3.jpg (25.2 Kb)

Відома телеведуча нечасто публікує у своєму Інстаграмі світлини особистого життя, тож не дивно, що нові кадри, на яких позують чоловік зірки та її діти, буквально "підірвали" мережу.

В День сім'ї, який відзначали 15 травня, Оксана показала чоловіка Віктора Медведчука та доньку Дарину, а також сина від першого шлюбу Богдана.

"Дорогі мої, сьогодні Міжнародний день сім'ї! Сама сім'я для людини - це вже цінність, яку потрібно берегти, зберігати, розвивати, за яку потрібно боротися, в першу чергу, з самим собою. Ідеально, коли за великим столом можуть зібратися кілька поколінь: батьки, бабусі, дідусі, чоловіки, дружини, діти, внуки. І це те незабутнє відчуття, коли в будинку панує спокійна, радісна атмосфера, чути дитячий сміх, а в повітрі витає любов. Любов один до одного, почуття поваги, розуміння, відчуття важливості відобразити в свідомості кожен момент, проведений разом. У кожного свої сімейні орієнтири, сімейні цінності. Головне - пронести через все життя відчуття родини у себе в серце! Давайте берегти тих, для яких відкрита ваша душа. Душа яких для вас рідна", - написала зірка.

8009_2.jpg (42.98 Kb)7941_1.jpg (68.13 Kb)

Опубліковано 20:00, 16.05.2018, в журналі Глянець
Постiйна адреса статтi: http://glianec.com/dity/26892oksana-marchenko-zdivuvala-foto-cholovika-ta-dvoh-ditei.html

 друкувати

закрити