Глянець / Діти та сім'я / Оля Цибульська у пухнастому костюмі привітала сина з 3-річчям (ФОТО)

20:20, 22.01.2018

 друкувати

закрити
Маленькому сину Олі Цибульської, відомої телеведучої та співачки, напередодні виповнилося три роки, втім, досі шанувальники не бачили ні обличчя Нестора, ні чоловіка Ольги, з яким вона одружена майже десять років. Зіркова матуся та дружина ревно охороняє таємниці особистого життя, лише час від часу публікуючи світлини з певними натяками.

Так, в честь дня народження сина зірка опублікувала дві світлини: на одній вона з Нестором роблять снігових ангеликів і обличчя хлопчика, хоч він і не розвернутий від камери, побачити неможливо, а на іншій Оля у пухнастому костюмі з вушками сидить в оточенні кульок.

"До народження сина я була дуууже ревнивою! Мені здавалося, що всі жінки навколо - відьми, які тільки й мріють забрати у мене щастя. Я ненавиділа всіх, хто наближався до мого чоловіка ближче, ніж на 100км, а потім зрозуміла, що головна моя суперниця - це Я і боротися треба не з ними, а з власними тарганами в голові. Тому що вічні істерики, підозри і GPS в попі коханого - вірний шлях вбити #любов. Треба просто бути жінкою, яку не хочеться втратити. Тією, якій він ніжно скаже: "Сонечко, я від тебе хочу сина й донечку". Вже 3 роки я абсолютно спокійна", - ділиться зірка.

olci.jpg (101.42 Kb)

olcib.jpg (60.25 Kb)

Опубліковано 20:20, 22.01.2018, в журналі Глянець
Постiйна адреса статтi: http://glianec.com/dity/25223olya-cibulska-u-puhnastomu-kostyumi-privitala-sina-z-3-richchyam-foto.html

 друкувати

закрити