Новини

Join новини

загрузка...

Новинки моди

Загрузка...

Катерина Бужинська ділиться подробицями шлюбу з іноземцем (ФОТО)

Опубліковано Piratka, 23:10, 23.04.2015.  Переглядів: 3035  Відправити другу: Катерина Бужинська ділиться подробицями шлюбу з іноземцем (ФОТО)  Роздрукувати: Катерина Бужинська ділиться подробицями шлюбу з іноземцем (ФОТО)

Відома україснька білява співачка Катерина Бужинська у відвертому інтерв`ю розповіла як їй живеться з болгарином Дмитром Стойчевим: "Вірність, порядність, харизму, почуття гумору. Ми багато в чому з ним схожі, розуміємо один одного без слів і відчуваємо на відстані. У розлуці буваємо рідко, Діма намагається не залишати мене одну, на гастролі їдемо разом і навіть на сцені ми разом, він уже й співає разом зі мною", - з посмішкою зазначила співачка.

a2d59a0129120f09c100f387c4d727.jpg (36.2 Kb)

"Перший час Діма ревно ставився до того, що на мене дивляться чоловіки в залі, коли я на сцені, шанувальники обдаровують компліментами. Але з часом зрозумів, що це, як мовиться, витрати професії, і що я йому вірна й віддана. А телефони не перевіряємо, навіщо? Головне у стосунках - довіра. Це важливо", - додала зірка.

727768f4e0fdf7bf8528f77110bcd0ba.jpg (67.68 Kb)

"Оленка називає Діму на болгарський манер: "Татенце Мітенце" (татуньо Дімочка) (сміється). Стосунки хороші, Діма з дитиною разом люблять пекти пироги і займатися математикою. А всі разом ми співаємо пісні з мого репертуару. Я дуже переживала, як дитина сприйме Діму і як надалі складуться їхні стосунки, адже дитину не обдуриш, вони все відчувають. Але мої переживання були марними: вони подружилися і стали як рідні. Олена його дуже любить. Для жінки краще і радості немає, коли її дитина щаслива, коли міцна, дружна і щаслива сім'я", - запевнила Бужинська.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Володимир Кличко вперше скупав доньку в океані (ФОТО)

02f15c0ee792cb603cc52fdfaac1ca.jpg (44.03 Kb)

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

  Система Orphus
  НОВИНИ З КАТЕГОРІЇ:
  {same_category_news_2}

  Коментування даної новини заборонено
  Підписатись не коментуючи
  E-mail:  Відео презентація

  Блок реклами


  Новини партнерів  Цікаві новини  Інші новини

  Загрузка ...

  Інші новини

  Загрузка...

  Погода в Україні


  Ми в facebook
  Додати на яндекс

  добавить на Яндекс  Твій гороскоп