Глянець / Діти та сім'я, Фішки / Лідер «БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ» Танчинець розповів, як спілкується з дітьми після розлучення з дружиною

16:00, 29.11.2023

 друкувати

закрити
6477_image_52.jpg (38.64 Kb)

Нещодавно лідер гурту «БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ» Сергій Танчинець розповів, що розлучається з дружиною Анною. Проте у пари залишились спільні діти.

Артист зізнався, що підтримує спілкування з донькою та сином. Вони перебувають за кордоном, тому спілкуються телефоном.

"Зв'язок підтримую через сучасні засоби комунікації: телефон і відеозв'язок. Різниця у часі, особливо коли у дорозі. Але кожні два-три дні ми обов'язково зв'язуємося. У переписках з Настею (донькою – прим. ред.) ми кожний день", – сказав артист у "Сніданку з 1+1".


Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений Сергій Танчинець (@sergii_tanchynets)Та все ж скоро Сергій з дітьми зможе зустрітись. Адже вони з мамою приїдуть на новорічні канікули в Україну.

"Дуже сумую за ними. На щастя, вони прилітають на новорічні свята. Ми з ними поїздимо до батьків моїх, Ганни і проведемо багато часу разом", - додав співак.Нагадаймо, що Сергій та Анна розлучились після майже 15 років шлюбу. Зараз Анна з дітьми перебувають у Японії.

Опубліковано 16:00, 29.11.2023, в журналі Глянець
Постiйна адреса статтi: http://glianec.com/dity-fishka/46253lider-bez-obmezhen-tanchinec-rozpoviv-yak-spilkuetsya-z-ditmi-pislya-rozluchennya-z-druzhinoyu.html

 друкувати

закрити