Твої новини

Новинки моди

Загрузка...

Катерина Осадча пояснила, чому не готова всиновити дитину

Опубліковано Diana_Iliyina, 12:00, 08.11.2023.  Переглядів: 1196  Відправити другу: Катерина Осадча пояснила, чому не готова всиновити дитину  Роздрукувати: Катерина Осадча пояснила, чому не готова всиновити дитину

9788_image_34.jpg (22.73 Kb)

Українська телеведуча Катя Осадча з чоловіком Юрієм Горбуновим озвучували бажання всиновити дитину з дитбудинку. Проте зараз подружжя відклало цю тему.

У новому інтерв’ю Катя зізналась, що почала вивчати це питання та в процесі зрозуміла, що наразі його потрібно відтермінувати.

"Ми з чоловіком висловлювали бажання про усиновлення дитини. Та після того, як я почала занурюватися у цей процес більш детально, рішення довелося відкласти. Зазвичай люди не володіють деталізованою інформацією про усиновлення, тому дивляться на цю проблему в рожевих окулярах. Вони досконально не розуміють, що таке названа дитина, як це взяти до себе в родину по факту чужу дитину, які існують форми сімейного виховання тощо. Зазвичай у людей є просто бажання усиновити дитину, але це тільки верхівка айсберга. Що саме під ним – майже ніхто не розуміє. А там просто купа "але", - розповіла ведуча в інтерв'ю Insider.

Причиною Осадча назвала бюрократію у системі. Тому вони наважаться на цей крок, коли зміниться ситуація у цій галузі.

"Коли я дослідила проблему усиновлення в Україні, і в юридичній площині, і в соціальній, зрозуміла: аби усиновити дитину, її потрібно шукати і виборювати через суди. Це справді – боротьба за цю дитину. Це не категоричне моє "ні" щодо усиновлення, але поки не зміниться система, не стане більш прозорою, я навряд чи буду готовою до боротьби із соціальними службами так, як Тимур й Інна Мірошниченки. Я буду готова усиновити дитину, коли загальна ситуація щодо цього зміниться в країні і коли я не буду добиватися цієї дитини", - додала ведуча.

Глянець

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Система Orphus

Загрузка...
Коментування даної новини заборонено
Підписатись не коментуючи
E-mail:


Перегляньте наше відеоНовини партнерів


Цікаві новини


Інші новиниІнші новини

Загрузка...

Погода в Україні


Ми в facebook
Додати на яндекс

добавить на ЯндексТвій гороскоп