Глянець / Діти та сім'я, Фішки / Катя Осадча зізналась, чи повернеться її старший син в Україну після навчання у США

14:00, 14.09.2023

 друкувати

закрити
18_katja-osadcha-starshyj-syn-illja__.jpg (55.95 Kb)

Українська телеведуча Катя Осадча є мамою трьох дітей. Старший з син - 20-річний син Ілля наразі навчається за кордоном.

Хлопець здобуває освіту у США та вивчає штучний інтелект в University of Maryland. Після завершення навчання Ілля хоче повернутись в Україну.

"Ілля навчається на IT в University of Maryland, вивчає штучний інтелект. Він уже працює на перемогу нашої країни у цій сфері, а після завершення університету планує повернутись і працювати в Україні за спеціальністю", - розказала ведуча в інтерв'ю Viva!


Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений Katya Osadcha (@kosadcha)Також Катя зізналась, що має спільні захоплення з сином. Зокрема, вони обоє цікавляться історією.

"У нас є спільне захоплення історією. Ми слухаємо історичні подкасти, дивимося фільми про історію, тільки нещодавно подивились на Netflix документальний фільм про Другу світову війну та події цієї війни. Ми одночасно захопились історією, тому коли телефонуємо, можемо порадити якусь історичну книгу одне одному абощо", - зізналась Катя.Опубліковано 14:00, 14.09.2023, в журналі Глянець
Постiйна адреса статтi: http://glianec.com/dity-fishka/45836katya-osadcha-ziznalas-chi-povernetsya-ii-starshii-sin-v-ukrainu-pislya-navchannya-u-ssha.html

 друкувати

закрити