Новини

Join новини


Новинки моди

Загрузка...

Даша Квіткова та Микита Добринін розійшлись

Опубліковано Diana_Iliyina, 00:31, 22.01.2023.  Переглядів: 767  Відправити другу: Даша Квіткова та Микита Добринін розійшлись  Роздрукувати: Даша Квіткова та Микита Добринін розійшлись

8995_1a9fe18a0ef21a44d95176a7786200cf.jpeg (47.9 Kb)

Блогерка Даша Квіткова шокувала новиною, що вони з Микитою Добриніним більше не разом.

Зірка дала інтерв’ю Маші Єфросиніній, де розповіла про особисте життя.

Даша зізналась, що вони з чоловіком більше не живуть разом. Він з’їхав з їхнього будинку та тепер Квіткова живе там з сином Левом. А спілкуються колишні лише щодо дитини. Блогерка додала, що це було їхнє спільне рішення.

"Ми з Нікітою вже десь, мені здається, 1,5 тижні не живемо разом. Він не зник повністю, в нас є дитина. Але між нами зараз лише батьківські стосунки. Ми роз'їхалися. Він поїхав з будинку, де ми жили разом. Взагалі це було таке рішення обох, але першою на розмову вийшла я. Але він мене підтримав. Він бачив і відчував те саме, що і я", - сказала вона.

За словами Даші, причиною розриву стала перенасиченість одне одним. Адже пара постійно була разом і їхні стосунки розвивались занадто швидко.

"В якийсь момент ми зрозуміли, що, по-перше, ми дуже як перенаситились одне одним, а по-друге, в нас стала дуже різна швидкість. Я лечу поперед планети всієї, я пру, а в нього трохи інша швидкість і це нам також заважає у стосунках. На фоні цього ми, може, одне одного морально задушили", - додала Даша.

Подружжю вдалось спокійно розійтись, без зрад та аб‘юзу і тепер вони будуть будувати стосунки як батьки.

"Як він поїхав, ми не бачились не зідзвонювались дні три. Зустрілись на сесії у психолога разом. Будемо продовжувати ходити. В нас росте син. Ми будемо ходити до психолога, щоб закрити якісь питання, щоб побудувати здорові стосунки, через те, що у нас росте син. Здорові стосунки батьків нашого сина", - зізналась блогерка.Глянець

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Система Orphus

Загрузка...
Коментування даної новини заборонено
Підписатись не коментуючи
E-mail:


Перегляньте наше відеоНовини партнерів


Цікаві новини


Інші новиниІнші новини

Загрузка...

Погода в Україні


Ми в facebook
Додати на яндекс

добавить на ЯндексТвій гороскоп