Глянець / Діти та сім'я, Фішки / Будемо розлучатись, - Віра Кекелія розповіла про проблеми у стосунках з чоловіком

16:41, 11.11.2022

 друкувати

закрити
9514_69_tn.jpg (30.26 Kb)

Співачка та зірка "Жіночого кварталу" Віра Кекелія у шлюбі з чоловіком Романом Дудою виховує двох дітей та будує свою сім’ю. Проте, як з’ясувалось, у пари не все гаразд.

У новому інтерв’ю артистка зізналась, що у грудні 2021 року у них почались негаразди. Тоді Віра дізналась, що вагітна, тому наполягав аби кохана з сином поїхали за кордон, бо вважав, що в Україні розпочнеться повномасштабна війна. Та сама жінка так не думала.

"У нас були скандали величезні просто, ми уже вирішували: "Все, будемо розлучатися". Якийсь момент був і ми такі: ну, значить, виходу немає – розлучення. Вже така крапка була, що ані я, ані він не знали, що з цим робити. Ви як впираєтеся одне в одного і ніби як не чуєте. І ти ніби хочеш почути, але не вдається", - поділилася Віра.

Та все ж Кекелія і син виїхали з країни і жінка вважає, що розлука пішла їм на користь.

"Коли ми вже з Іваном поїхали до Грузії, я думаю, що нам ця відстань допомогла. Рома лишився один, без нас. Йому також було нелегко, коли ти в Києві сам, тут летить, тут гримить. Ти багато чого переоцінюєш. Я також відчула, що мені не вистачає Роми. Я собі чітко відповіла на запитання, що мені краще з чоловіком. Коли ми разом, я відчуваю силу більше, я відчуваю наше розширення, я потребую цього. І точнісінько так само Рома", - додала зірка.


Опубліковано 16:41, 11.11.2022, в журналі Глянець
Постiйна адреса статтi: http://glianec.com/dity-fishka/43861budemo-rozluchatis-vira-kekeliya-rozpovila-pro-problemi-u-stosunkah-z-cholovikom.html

 друкувати

закрити