Твої новини

Новинки моди

Загрузка...

Досі болить, - Кривошапко розповів, як померла його бабуся в окупованому Маріуполі

Опубліковано Diana_Iliyina, 10:10, 20.10.2022.  Переглядів: 1182  Відправити другу: Досі болить, - Кривошапко розповів, як померла його бабуся в окупованому Маріуполі   Роздрукувати: Досі болить, - Кривошапко розповів, як померла його бабуся в окупованому Маріуполі

5287_5e5_20582592_3261634501205_4098816723707232256_n.jpg (31.95 Kb)

Олександр Кривошапко є уродженцем Маріуполя, тому саме там залишились його рідні та друзі та опинились в окупації. Родині довелось втікати від російської агресії та рятуватись.

Олександр пригадав, що вони з перших днів війни перебували під обстрілами та були без зв’язку. Тому їм доводилось постійно бути у підвалі.

Та все ж вони вирішили втікати з Маріуполя та змогли потрапити у безпеку. Проте бабуся Олександра загинула.

"Моя родина одразу від початку війни у Маріуполі опинилася під обстрілами. Не лише моя родина, але й багато моїх друзів там були. Там була моя сестра і її чоловік, моя мама, моя бабуся, яка загинула. Це пекло було понад 40 днів. За 40 днів, можливо, хвилини дві я поговорив з родиною взагалі, бо це було майже неможливо. Це такий емоційний тероризм, який я ніколи не забуду і ніколи ніхто з нас не забуде", - розповів артист.


За жінкою був потрібен постійний догляд, тому з нею була доглядальниця. Але вона не зуміла пережити ці події.

"Наш підвал у Маріуполі, він розташований від під'їзду, можливо, метри два. Були дні, коли люди підвалах не могли по два-три дні вийти у під'їзд. Така щільність цих обстрілів була постійно. У них не було можливості навіть завітати до бабусі, яка була кілька дворів від нас. Але вона була із доглядальницею. Вони могли піти туди, але не дійти. Коли вони виїжджали з міста, вже стало відомо… Досі болить", - поділився Кривошапко.

Глянець

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Система Orphus

Загрузка...
Коментування даної новини заборонено
Підписатись не коментуючи
E-mail:


Перегляньте наше відеоНовини партнерів


Цікаві новини


Інші новиниІнші новини

Загрузка...

Погода в Україні


Ми в facebook
Додати на яндекс

добавить на ЯндексТвій гороскоп