Глянець / Діти та сім'я, Фішки / Тоня Матвієнко зізналась, де перебуває її старша донька

20:45, 27.09.2022

 друкувати

закрити
3733_image_8.jpg (26.38 Kb)

Співачка Тоня Матвієнко з молодшою донькою Ніною під час війни виїхали з України. Дівчата перебувають у Великій Британії. Та старша донька зірки прийняла інше рішення.

У новому інтерв’ю артистка зізналась, де перебуває 23-річна Уляна. Тоня розповіла, що після перебування у Німеччині дівчина зрозуміла, що хоче повернутись додому. Тому зараз вона в Україні, де знайшла роботу та волонтерить.

"Десь 2 – 3 місяці вона була в Берліні, а потім сказала, що хоче поїхати в Україну на канікули. Так і залишилися вдома, знайшла там роботу. Вона не хоче за кордон. Я, мабуть, теж скоро не витримаю і поїду додому. Коли була в Україні, відчула неймовірну радість і тепер дуже складно перебувати тут.

Казала Уляні, що вона ще молода, можливо, зараз є шанс реалізувати себе за кордоном. На що почула у відповідь: "Ні, я не хочу жити за кордоном. Не бачу там себе і робитиму все для того, щоб Україна процвітала. Залишусь тут, буду волонтерити". Вона молода, має ще багато часу та можливостей. Якщо захоче, то в майбутньому поїде кудись", - сказала Тоня.Опубліковано 20:45, 27.09.2022, в журналі Глянець
Постiйна адреса статтi: http://glianec.com/dity-fishka/43610tonya-matvienko-ziznalas-de-perebuvae-ii-starsha-donka.html

 друкувати

закрити