Новини

Join новини


Новинки моди

Загрузка...

Шалені випробування, - Григорій Решетник розповів про стосунки з дружиною

Опубліковано Diana_Iliyina, 17:21, 06.06.2022.  Переглядів: 486  Відправити другу: Шалені випробування, - Григорій Решетник розповів про стосунки з дружиною  Роздрукувати: Шалені випробування, - Григорій Решетник розповів про стосунки з дружиною

8835_mranmlnzrn35lv04qssxdl2qnjwgscvmrcenqv1q.jpeg (27.91 Kb)

Український телеведучий Григорій Решетник з родиною залишився в Україні під час повномасштабної війни та лише на декілька днів виїжджав за кордон.

Чоловік у новому інтерв’ю зізнався, що дружина Христина з дітьми виїхала на захід України, аби бути у більш безпечному місці, ніж в Києві.

Проте Григорію весь час було важко переживати розлуку з родиною. Він навіть не виходив на вулицю два тижні, але отримав підтримку від звичайних українців. Про це він зізнався у інтерв'ю.

" Христина поїхала до Івано-Франківська, але там теж постійні сирени. Особливо важко на них реагує вночі наш середній Дімуля.

Чесно кажучи, я така людина, якій складно жити довгий час окремо від родини. Я хочу, щоб поряд зі мною були дружина, діти, але це не мої егоїстичні наміри – мовляв, терпіть заради мого его і заради мого бачення. Ми все вирішуємо колегіально, і Христинка теж підтримала, що ми маємо бути разом в Україні. Тут є чим допомагати.

У перші дні я геть був розбитий, не розумів, що відбувається, не знав, що робити далі. Перші два тижні навіть не виходив на вулицю. А потім ми з дітьми вийшли прогулятися центром міста, і люди підходили і казали: «Григорію, дякуємо, що ви тут. Ви надихаєте». І я зрозумів, що такі речі, як бути всім разом в Україні, теж необхідні людям. Ми всі хочемо бути на рідній землі", - сказав він.


Також Решетник пояснив, як він пояснює дітям події війни в Україні. Він з дружиною намагається їх відгороджувати від жахів та готують їх до перемоги.

"Намагаємося, щоб вони якомога менше бачили жахливі кадри, не нагнітаємо агресію, яка вже кипить у кожному дорослому. Але вони знають, що триває війна, вони бажають позбавити здоров’я всіх керівників загарбницької країни, вони знають, як літають винищувачі. Ми налаштовуємо їх на Перемогу. Але все одно на запитання - тату, коли закінчиться війна, коли ми повернемося до нашої оселі? - складно підшуковувати відповіді. Попри все ми розуміємо, що є багато сімей, яким ще складніше. І намагаємося своїм дітям пояснювати це. Ми допомагаємо сім’ям, де є малі діти, і своїм розповідаємо, що є дітки, у яких немає іграшок, одягу, щоб вони розуміли, що хтось страждає ще більше. Найголовніше - дітей треба підтримувати. По можливості намагатися, щоб вони якомога менше бачили різні жахливі кадри в телевізорі та інтернеті, відволікати - читати, гуляти, займатися спортом або просто грати з ними за можливості", - сказав Григорій.

Розповів Григорій і про стосунки з дружиною та зізнався, як вони змінились під час війни.

"Дякуючи Богові, у нас були хороші стосунки і до війни. Я дуже ціную, поважаю і дуже сильно люблю Христинку. А війна нас ще більше зблизила.

Це були шалені випробування, 20-годинна евакуація… Але це була повна довіра - коли ти мовчиш, але розумієш, що поруч із тобою рідна людина. Так, нам складно, ми думаємо, як вчити дітей, як заробляти гроші, допомагати тим, хто потребує допомоги. Постійні щоденні виклики. І нам як публічним людям потрібно ще знайти енергію, щоб надихнути інших. Це теж наша відповідальність як лідерів думок, у яких є своя аудиторія. Перепрошую, може, це й пафосно звучить.

Звісно, коли ти знаходишся три місяці віч-на-віч зі своєю родиною, батьками, так чи інакше буває, що тобі не вистачає простору. Христинці теж нелегко, вона потребує своєї зони комфорту, простору, вільного часу.

Намагаємося розуміти ці моменти, іноді з’ясовуємо стосунки у дискусіях, але це все точкові моменти. Війна ще більше підкреслила, як ми любимо одне одного. Всі бажають нам донечки, продовження роду. Ми дуже хочемо, але вже після Перемоги", - зізнався Решетник.


Глянець

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Система Orphus

Загрузка...
Коментування даної новини заборонено
Підписатись не коментуючи
E-mail:


Перегляньте наше відеоНовини партнерів


Цікаві новини


Інші новиниІнші новини

Загрузка...

Погода в Україні


Ми в facebook
Додати на яндекс

добавить на ЯндексТвій гороскоп