Глянець / Діти та сім'я, Фішки / Володимир Остапчук розповів, як переживає розлуку з дітьми

13:37, 30.05.2022

 друкувати

закрити
0293_imgonline_com_ua_resize_i3ahmd6srgoelh_650x410.jpg (20.71 Kb)

Український шоумен Володимир Остапчук вже 3 місяці перебуває у розлуці зі своїми дітьми. Колишня дружина чоловіка Олена Войченко вивезла їх за кордон та не дозволяє спілкуватись з батьком.

У новому інтерв’ю Володимир розповів, що намагається зв’язатись з сином та донькою, але йому не відповідають.

"Моя колишня дружина не дає мені з ними спілкуватися. Я знаю, що вони в Канаді, ходять там у школу та садочок. Знаю це через те, що мені приходять листи зі школи, де навчається Емілія. Кожного вечора після 10-ї чи 11-ї години, тому що в Канаді це 3-я чи 4-та дня, я телефоную, але мені ніхто не відповідає", - сказав Володимир.

Остапчук навіть писав листа у школу, де навчається Емілія, аби дівчинка знала, що тато про неї пам’ятає.

"Я навіть писав листа до школи, щоб передати Емілії, що я її люблю, що я про неї не забув, і все буде добре. Але колишня дружина не дає мені спілкуватися з дітьми. Три місяці я дітей не чув і не бачив. Після війни розберемося, це її особистий вибір травмувати дітей", - розповів Володимир.

Чоловік дуже сумує за дітьми і важко переживає розлуку з ними.

"В дітей є батько, який їх дуже любить і якого дуже люблять вони. Коли ми з ними прощалися на кордоні, я їх проводжав, ми дуже міцно обійнялися. Розумію, що діти дуже важко переживають те, що вони не бачать тата і не будуть бачити. Я цього теж не розумію. Але не можу зараз нічого з цим вдіяти. Після війни розберемося з колишньою дружиною. Але що є то є – три місяці я з дітьми поспілкуватися не можу", - зізнався Остапчук.

Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений Volodymyr Ostapchuk (@vova_ostapchuk)


Опубліковано 13:37, 30.05.2022, в журналі Глянець
Постiйна адреса статтi: http://glianec.com/dity-fishka/42537volodimir-ostapchuk-rozpoviv-yak-perezhivae-rozluku-z-ditmi.html

 друкувати

закрити