Глянець / Діти та сім'я, Фішки / Наклали 20 швів, - син Грега Чапкіса потрапив у аварію

06:13, 30.05.2022

 друкувати

закрити
1221_122fc8b46fec859de4e0941081c177.jpeg (31.17 Kb)

Дружина сина легендарного танцюриста Григорія Чапкіса - хореографа Грега - Ембер розповіла жахливу ситуацію, яка трапилась у її сім’ї.

Молодший син пари Макс потрапив у аварію. Хлопчик врізався на велосипеді у авто свого дідуся.

Деталями жінка поділилась у своєму Інстаграм. Подія сталась 15 травня. Того ранку Макс грався з татом Ембер, а згодом чоловіку довелось їхати автівкою на роботу. У той час хлопчик вирішив поїхати у гості до друзів і сів на велосипед без шолома. Макс вирішив обігнати машину дідуся і врізався у нього. Чоловік переїхав велосипед, а подумав, що переїхав онука.

"Тато прибіг додому до моєї мами і сказав: "Філіс, здається я переїхав Максима. Але він не знав, що це був байк", – сказала дружина Грега.

Родині пощастило, що їхня сусідка, яка є нейрохірургинею була вдома та надала допомогу хлопчику разом зі "швидкою". Вже у лікарні Максу зробити МРТ та рентген.

Сину Грега та Ембер наклали 20 швів на лобі та 7 скоб на потилиці. Він мілоти пив всі ліки та вже через 10 днів пішов до школи.

"Я прилетіла одразу після операції. Я була з ним, коли він прокинувся. Максим не зламав жодної кістки. Усі аналізи та знімки були в нормі. У нього була глибока рана на голові. Рана була настільки жахливою, що було видно череп. Так, череп. Максиму наклали 20 швів на лобі та 7 скобок на потилиці", – розповіла Ембер.

Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений 𝑨𝑴𝑩𝑬𝑹 𝑪𝑯𝑨𝑷𝑲𝑰𝑺 (@amberchapkis)


Опубліковано 06:13, 30.05.2022, в журналі Глянець
Постiйна адреса статтi: http://glianec.com/dity-fishka/42534naklali-20-shviv-sin-grega-chapkisa-potrapiv-u-avariyu.html

 друкувати

закрити